Malatya Oto

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

Malatya Oto Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Malatya Oto Genel Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Malatya Oto Özellikler

Özellikler
Davetli taşıma hizmeti

Malatya Oto Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Değişiyor


Araç Türleri

Jeep, Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Spor araba, Vosvos

Malatya Oto Hakkında

Malatya’da düğününüzde gelin arabası olarak kullanacağınız şık ve güvenli bir araç arıyorsanız sizi Malatya Oto’ya davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri Malatya’da araç kiralama denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan biri olarak en özel günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Malatya Oto kiralama olarak mutluluğunuzu paylaşmaktan büyük sevinç duyuyoruz. Düğününüzde süslemek ve konvoyuna öncülük etmek üzere kullanacağınız otomobili geniş araç filomuz içinden seçme imkânına sahipsiniz. Elbette gelin arabanızın güzel olmasını istediğinizi ve dilediğiniz modelde bir araç kiralamak istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle pek çok farklı marka ve modelde çeşitli renklerde araçlara sahibiz. Bu araçlar arasından en beğendiğinizi gelin arabanız olarak seçebilirsiniz. Şehir dışına araç gönderme imkânına sahip olduğumuz gibi aynı zamanda şoförlü araç kiralama hizmetimiz de bulunuyor.

Periyodik olarak bakımları gerçekleştirilen araçlarımızı güvenle kullanabilirsiniz. Elbette güvenliğinize büyük önem verdiğimiz firmamızda araç kiralamanız için gerekli olan bazı koşullar bulunuyor. Bu sayede hem siz rahat bir şekilde araç kullanabiliyorsunuz hem de güvenliğiniz risk altında olmuyor. Araç sınıflarına göre farklı gerekliliklere sahibiz. Ekonomik segmentteki araçlarda kiralayan kişinin en az 20 yaşında olması ve en az 1 yıllık ehliyeti olması gerekiyor. Orta segment araçlarda ise bu sınır 24 yaş ve 2 yıllık ehliyet olarak belirlendi. Son olarak üst & SUV segment araçlarda kiralama yapabilmek için kiralayan kişinin en az 27 yaşında olması ve en az 3 yıllık ehliyeti olması gerekiyor.

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde düğününüzde gelin arabası olarak kullanacağınız aracı seçmek için Malatya Oto’yu tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnonü Mh. Terminal Cad. 45/b Yeşilyurt (avm arkası)

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Malatya Oto Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.