Kırtekinler Rent A Car Merkez

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Kırtekinler Rent A Car Merkez Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Kırtekinler Rent A Car Merkez Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Kırtekinler Rent A Car Merkez Özellikler

 • Özellikler

  Süsleme hizmeti

Kırtekinler Rent A Car Merkez Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Değişiyor


 • Araç Türleri

  Klasik araba, Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Pikap, Spor araba

Kırtekinler Rent A Car Merkez Hakkında

Malatya’da düğününüzde gelin arabası olarak kullanacağınız şık ve güvenli bir araç arıyorsanız sizi Kırtekinler Rent A Car Merkez’e davet ediyoruz!

Kurulduğumuz günden beri Malatya’da araç kiralama denildiği zaman akla ilk gelen firmalardan biri olarak en özel günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Kırtekin Rent a Car olarak mutluluğunuzu paylaşmaktan büyük sevinç duyuyoruz. Düğününüzde süslemek ve konvoyuna öncülük etmek üzere kullanacağınız otomobili geniş araç filomuz içinden seçme imkânına sahipsiniz. Elbette gelin arabanızın güzel olmasını istediğinizi ve dilediğiniz modelde bir araç kiralamak istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle pek çok farklı marka ve modelde çeşitli renklerde araçlara sahibiz. Bu araçlar arasından en beğendiğinizi gelin arabanız olarak seçebilirsiniz. Araçlarımızı şehir dışına yollayabiliyoruz bu sayede aracınız ile birlikte balayına çıkma fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Araçlarımızı kullanırken güvenli hissedebilmeniz için periyodik olarak bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Elbette güvenliğinize büyük önem verdiğimiz firmamızda araç kiralamanız için gerekli olan bazı koşullar bulunuyor. Bu sayede hem siz rahat bir şekilde araç kullanabiliyorsunuz hem de güvenliğiniz risk altında olmuyor. Araç sınıflarına göre farklı gerekliliklere sahibiz. Ekonomik segmentteki araçlarda kiralayan kişinin en az 20 yaşında olması ve en az 1 yıllık ehliyeti olması gerekiyor. Orta segment araçlarda ise bu sınır 24 yaş ve 2 yıllık ehliyet olarak belirlendi. Eğer üst segment araçlarımızdan birini kiralamak istiyorsanız en az 27 yaşında ve 3 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekiyor.

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde düğününüzde gelin arabası olarak kullanacağınız aracı seçmek için Kırtekinler Rent A Car’ı tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Mah. Terminal Cad. No:35/A Yeşilyurt/Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kırtekinler Rent A Car Merkez Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.