Kernek Rent A Car

E-posta Gönder

Kernek Rent A Car Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Kernek Rent A Car Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Kernek Rent A Car Özellikler

 • Özellikler

  Şehir dışına araç gönderimi, Davetli taşıma hizmeti

Kernek Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Hayır


 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Lüks araç, Spor araba

Kernek Rent A Car Hakkında

Gelin arabanızı belirlediniz mi? Balayına da arabayla gitmek ve keyifli zaman geçirmek için güvenli bir araç teslim almak isterseniz, Kernek Rent A Car ekibiyle tanışmalısınız. Araçlarımızı da incelediğinizde kararınızı vereceksiniz!

Birlikteliğinize adım attıktan hemen sonra çıkacağınız yolculuğu ve düğün gününü riske atmayın. Güvence verdiğimiz araçlarımızla tereddüt etmeden yola çıkın. Sigortalı ve güvenlik önlemleri alınmış olan araçlarımız aynı zamanda muayeneleri, bakımları yapılarak en kaliteli şekilde teslim edilir. Olası kötü durumlarda yanınızda olan ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizin için en iyisini hayal ediyoruz. Sözleşmelerle haklarınızı saklıyor, gözünüzün arkada kalmayacağı bir seyahat planlamanızı sağlıyoruz. Üstelik rahat ve konforlu bir yolculuk isterseniz, gelin arabasını kullanacak bir şoför de temin edebiliriz.

Peki, Kernek Rent A Car Malatya sözleşme koşulları neler diyorsanız, önemli detaylardan bahsedelim:

-Araç kiralamak için 21 yaşından büyük olmanız gerekmekte. 1 yıl geçerli ehliyet sahibi olmanız ve eğer orta, üst, lüks araçlarımızdan birini tercih ediyorsanız 22 yaşında olmanız gerekmektedir.
-Araç teslim alındığı gibi teslim alınır. Kaza, çalınma ve benzeri durumlarda sözleşmeye uygun işlemeler yapılır.
-Kimliği sözleşmeye eklenmeyen 3. şahısların aracı kullanmasına izin vermeyin.

Siz de kiralama için görüşmelerimizi tamamladığımızda una benzer önemli konularda maddeler yer alan sözleşmeyi okumalısınız. Unutmayın güvenliğiniz bize emanet.

Son olarak araç kiralama en az 1 günlük olarak yapılır. Gelin arabası olarak kiraladığınız takdirde 1 günlük şoförlü araç temin edebiliriz. Ayrıca dilerseniz şehir dışından gelen konuklarınız için servis aracı da talep edebilirsiniz.

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak Kernek Rent A Car/ hızlı ve kolay kiralama servisine ulaşmak. Görüşmeler için Battalgazi, Akçadağ ve Yeşilyurt şubelerimize gelebilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Kernek Mah. B. Fuzuli Cad. No: 89/B Battalgazi/ Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kernek Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.