Güleryüz Oto Kiralama

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Güleryüz Oto Kiralama Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Güleryüz Oto Kiralama Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Güleryüz Oto Kiralama Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi

Güleryüz Oto Kiralama Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Hayır


 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç

Güleryüz Oto Kiralama Hakkında

1997 yılından bu yana Güleryüz Oto Kiralama Malatya çapında verdiği hizmetler ile biliniyor. Kiralık araç sektöründe yer aldığımız bu süreç içerisinde güvenilir bir şirket olup kaliteli bir hizmet verdiğimizi kanıtlamış olduk. Bu niteliklerimiz sayesinde şehrimizde öncü bir konumumuz var. Vizyonumuz ise zaten geniş olan araç filomuzu daha da artırarak hizmet alanımızı daha fazla genişletmek. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor her zaman saygılı ve güler yüzlü olan tavrımızdan ödün vermiyoruz. İşini hem sevip hem de saygı duyan bir ekiple olası her türlü aksiliğe de engel oluyoruz.

Araç filomuzda en çok sevilen firmaların farklı marka araçlarını barındırıyoruz. Herkesin zevkine göre bir araç bulunduruyoruz. Geniş bir skalada araç türlerimiz bulunduğu için her amaca yönelik bir arabamızın mutlaka olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Malatya kiralık gelin arabası hizmetimizde ise genellikle VIP araçlar, jipler ve lüks sınıfı araçlarımızı kiralıyoruz. Çiftimiz dilerse onlara özel olarak şoför de sağlıyoruz.

Kiralama hizmetimiz dışında aynı zamanda yolcu transfer faaliyetimiz de mevcut. Eğer düğüne farklı bir şehirden veya uzak bir noktadan gelecek misafirleriniz var ise onları güvenli bir şekilde zamanında düğüne getirebiliriz. Can taşıdığımızın farkındayız ve bu konuda gerekli tüm önlemleri aldığımızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca belirtmek isteriz ki araç kiralama hizmetimizde güvenlik sebebi ile bazı sınırlamalarımız bulunuyor. Aracı kullanacak kişinin en az 21 yaşında olması ve minimum 2 yıllık ehliyet sahibi olması gerekiyor. Arabalarımızı 1-3, 4-6, 7-13, 14-20, 21-27 ve 28 gün üstü olarak kiralayabiliyoruz.

Size en iyi şekilde yardımcı olabilmek için en az 15 gün önce bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. Güleryüz Oto Araç Kiralama olarak bizimle iletişime geçmek için sayfa üzerindeki formu doldurabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Cad. Öğretmenler Evi Karşısı No:111 Merkez / Battalgazi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Güleryüz Oto Kiralama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.