Gelin Arabası Malatya

Biss Rent A Car

  • Min. Fiyat
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Biss Rent A Car Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000 TL'den az

Biss Rent A Car Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şehir dışına araç gönderimi Davetli taşıma hizmeti

Biss Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Değişiyor

Araç Türleri

Binek araç

Biss Rent A Car Hakkında

Hayatınızın en kıymetli günlerinden birisi yaklaşıyor ve siz düğüne dair her şeyi ince eleyip sık dokuyorsunuz. Ancak küçük ama önemli bir detayı gözden kaçırmış olabilirsiniz… Ne mi? Düğün aracınız!

Malatya’da Biss Rent A Car olarak uzun zamandır yeni evlenecek çiftlerimize düğün aracı kiralama hizmeti sağlıyoruz. Biliyoruz ki çiftler düğünleri için aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlıyor. Her ayrıntıyla titizlikle ilgilenen siz, elbet düğün aracını da es geçmeyeceksiniz. Düğün aracı sizi kuaförden alıyor, düğün alanınıza getiriyor ve düğünden sonra size tekrar eşlik ediyor. Ta ki kiralama süreniz bitene kadar…

Evlenecek çiftlerimize öncelikle istedikleri araç modelini soruyoruz. Düğün konseptlerine uygun bir araç tercih edenler ya da konseptle hiç ilgisi olmasa dâhi kendi istedikleri modeli kiralayan pek çok çiftle karşılaşıyoruz. Düğünüze eşlik etmesini istediğiniz aracın hangisi olduğuna karar vermek için Biss Rent A Car Malatya’ya gelerek modellerimizi inceliyorsunuz. Geniş, lüks, spor gibi çeşitli araç seçeneklerimiz bulunuyor. Karar kıldığınız aracımızı bize belirtiyorsunuz. Gün ve saat olarak aracınızın hangi zamanla teslim alınıp tekrar Biss Rent A Car’a verileceğini görüşüyoruz. İstediğiniz tarihte aracınızı teslim alabiliyorsunuz. Elbette yalnızca gelin arabası olarak araç tercih etmeniz gerekmiyor. Şehir dışından gelen konuklarınızın taşınması için de araç kiralayabilir, davetlilerinize servis aracı temin edebilirsiniz.

Önemli bir iş yaptığımızın farkındayız. Bu sebeple araç kiralamadan önce aracı sürecek kişiden nüfus ve ehliyet belgelerini göstermelerini istiyoruz. Yasalara uygun bir işleyişe sahip olduğumuz kurumumuzda can güvenliğinizi de düşünüyoruz. Bu yüzden araçlarımızın tüm bakımları ve belgeleri tam! Arızası olan herhangi bir aracı sizlere kiralamıyoruz.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan Biss Rent A Car iletişim formunu eksiksiz şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Çavuşoğlu Mah. Şifa Sok. Özfıdan Apt No: 4 Melid Park Hastanesi Yanı (Eski Otogar Karşısı) Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Biss Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.