Biss Rent A Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

Merkez, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışına Araç Gönderimi, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri Binek araç, Jeep, Lüks araç, Spor araba, VIP araç

Önerilen Firmalar

Anadolu Car Rental
15

Merkez

Anadolu Car Rental

400 TL'den az
Şoförlü Araç Kiralama
Anı Rent A Car
15

Battalgazi

Anı Rent A Car

400 TL'den az
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Beşkonaklar Rent A Car
15

Battalgazi

Beşkonaklar Rent A Car

400 TL'den az
Şehir Dışına Araç Gönderimi

Hakkında

Hayatınızın en kıymetli günlerinden birisi yaklaşıyor ve siz düğüne dair her şeyi ince eleyip sık dokuyorsunuz. Ancak küçük ama önemli bir detayı gözden kaçırmış olabilirsiniz… Ne mi? Düğün aracınız!

Malatya’da Biss Rent A Car olarak uzun zamandır yeni evlenecek çiftlerimize düğün aracı kiralama hizmeti sağlıyoruz. Biliyoruz ki çiftler düğünleri için aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlıyor. Her ayrıntıyla titizlikle ilgilenen siz, elbet düğün aracını da es geçmeyeceksiniz. Düğün aracı sizi kuaförden alıyor, düğün alanınıza getiriyor ve düğünden sonra size tekrar eşlik ediyor. Ta ki kiralama süreniz bitene kadar…

Evlenecek çiftlerimize öncelikle istedikleri araç modelini soruyoruz. Düğün konseptlerine uygun bir araç tercih edenler ya da konseptle hiç ilgisi olmasa dâhi kendi istedikleri modeli kiralayan pek çok çiftle karşılaşıyoruz. Düğünüze eşlik etmesini istediğiniz aracın hangisi olduğuna karar vermek için Biss Rent A Car Malatya’ya gelerek modellerimizi inceliyorsunuz. Geniş, lüks, spor gibi çeşitli araç seçeneklerimiz bulunuyor. Karar kıldığınız aracımızı bize belirtiyorsunuz. Gün ve saat olarak aracınızın hangi zamanla teslim alınıp tekrar Biss Rent A Car’a verileceğini görüşüyoruz. İstediğiniz tarihte aracınızı teslim alabiliyorsunuz. Elbette yalnızca gelin arabası olarak araç tercih etmeniz gerekmiyor. Şehir dışından gelen konuklarınızın taşınması için de araç kiralayabilir, davetlilerinize servis aracı temin edebilirsiniz.

Önemli bir iş yaptığımızın farkındayız. Bu sebeple araç kiralamadan önce aracı sürecek kişiden nüfus ve ehliyet belgelerini göstermelerini istiyoruz. Yasalara uygun bir işleyişe sahip olduğumuz kurumumuzda can güvenliğinizi de düşünüyoruz. Bu yüzden araçlarımızın tüm bakımları ve belgeleri tam! Arızası olan herhangi bir aracı sizlere kiralamıyoruz.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için sayfanın üst kısmında yer alan Biss Rent A Car iletişim formunu eksiksiz şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Bekir Felek

  • Adres: Çavuşoğlu Mah. Şifa Sok. Özfıdan Apt No: 4 Melid Park Hastanesi Yanı (Eski Otogar Karşısı) Malatya

Biss Rent A Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!