Gelin Arabası Malatya

Anı Rent A Car

  • Min. Fiyat
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


Anı Rent A Car Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000 TL'den az

Anı Rent A Car Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şehir dışına araç gönderimi

Anı Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Hayır

Araç Türleri

Binek araç

Anı Rent A Car Hakkında

Malatya’da gelini almadan düğüne giderken gerçekleştirilecek konvoya kadar oldukça önemli olan araç konusunda profesyonel bir yardım almak isterseniz sizleri Anı Rent A Car ile tanıştırmak istiyoruz. Son yıllarda üretilen araçlar ile faaliyet gösteren araç kiralama firmamız ile son model araba isteklerinizi tam olarak karşılıyoruz.

2013 yılında faaliyetlere başlayan ve her geçen gün araç sayısını artıran Anı Rent A Car Malatya’da gelin arabası ihtiyacını karşılamak için en doğru tercihlerden biri. Neden mi? Hemen anlatalım.

Araç sayımızı her geçen gün arttırıyor ve lüks araçlarla hizmet sağlıyoruz. Beklentilerinizi tam olarak karşılayacak seçenekler ile hizmet verirken yeni araçlar dâhil ediyor ve ekonomik araç kiralama konusunda da sektörde önemli bir konumda yer alıyoruz.

Gelin arabası için sadece Volkswagen Jetta ve Toyota Corolla araçlarını sunabiliyoruz. Bu araçların otomatik veya manuel, benzinli veya dizel olarak seçeneklerini de sunuyoruz. Mutluluğa süreceğiniz bu aracın isteğiniz gibi olacağından emin olabilirsiniz.

Araç sayısı konusunda yeterli hizmeti sağladığımızdan dolayı bizi 1 gün öncesinden aramanız dâhi yeterli olacaktır.

Malatya’da araç kiralama konusunda uzun zamandır verdiğimiz hizmetler sayesinde bu süreci en doğru ve en hızlı şekilde yöneteceğimizden emin olabilirsiniz.

Araçlarınızı süslemek için bir organizasyon firmasıyla veya bir çiçekliyle anlaşabilir ve düğün gününe hazır hale getirebilirsiniz. Anlaşmamız dahilinde bu araç ile balayına da gidebiliyorsunuz. Keyifli her dakikanızda Anı Rent A Car araçları yanınızda olacak.

Gelin arabası hizmeti dışında kısa ve uzun dönem araç kiralama havaalanı transferleri ve sigorta şirketlerine araç kaynağı hizmetlerimiz de bulunuyor. Kalite ve uygun fiyatların adresi Anı Rent A Car ile her işinizi kolaylaştıracağız.

Mutluluğa sürmek için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İnönü Caddesi Günçalar Pasajı No:7 Battalgazi Malatya

  • Haritadaki Konumu

    Anı Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.