Gelin Arabası Malatya

Anadolu Car Rental

  • Min. Fiyat
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Anadolu Car Rental Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000 TL'den az

Anadolu Car Rental Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 haftadan az
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti

Anadolu Car Rental Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Hayır

Araç Türleri

Binek araç

Anadolu Car Rental Hakkında

Düğünde küçük gibi görünen ama aslında oldukça önemli olan detaylar vardır. Bunlardan biri de gelin arabasıdır. Gelinin kuaföründen itibaren başlayan ve gelinin evden alınması, konvoy ve düğüne gelinmesi kadar birçok anda oldukça önemli olan bu aracın genelde konforlu, az maliyetli ve az yakan olması tercih edilir. İşte bu isteklere tam olarak karşılık veren Anadolu Rent Car sizlere en iyi hizmeti sunmak için Malatya’da faaliyet gösteriyor.

Seçtiğiniz aracın düğün için süslenmesi konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, bu süslemeleri gerçekleştirecek anlaşmalı çiçekçilerimiz bulunuyor. Süslemeyi tamamen size de bırakabiliyoruz ve nasıl isterseniz öyle süsleyebiliyorsunuz.

Audi, BMW, Mercedes, Volvo gibi üst segment tüm araçlara sahibiz. Aynı zamanda seçenekler arasında ekonomik tercihlerimiz de bulunuyor. Nasıl bir araç istiyorsunuz? Spor araba mı? Şık ve lüks mü? Dilediğiniz tüm araç türünü bulabiliyorsunuz. Bu araçlar da kendi içinde manuel ve otomatik, benzinli ve dizel şeklinde ayrılıyor. Malatya Rent a Car fiyatları arasında oldukça ekonomik seçeneklere sahip Anadolu Car Rental ile mutluluğunuzu pekiştireceğinize emin olabilirsiniz.

Düğününüz için şoför imkânımızın da bulunduğunu söylemek istiyoruz. Siz bu ölümsüz anların tadını çıkarın, bırakın araba sürmeyi sizin yerinize biz yapalım.

Araç sayımızın fazla olmasından dolayı bizimle 24 saat öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere isteklerinizi karşılayacak araç önerileri de sunabiliyoruz.

Kiraladığınız aracı anlaşma kapsamında balayınız için de kullanabiliyorsunuz. Kilometre bazında gerçekleştirdiğimiz anlaşmalar sonucunda mutlu olduğunuz her anınızda yanınızda güvenilir bir aracın olması bizi de mutlu edecektir.

Mutluluğa süreceğiniz bu yolda bir aracı olmak istiyor ve heyecanınızı ve gece sonunda da memnuniyetinizi paylaşmak istiyoruz. Bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Şifa Mahallesi Tekel Sokak No:9/C Anadolu Otomotiv

  • Haritadaki Konumu

    Anadolu Car Rental Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.