Anadolu Car Rental

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Merkez, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Hayır
  • Araç Türleri Binek araç, Lüks araç, Spor araba

Önerilen Firmalar

Anı Rent A Car
15

Battalgazi

Anı Rent A Car

400 TL'den az
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Anadolu Car Rental
15

Merkez

Anadolu Car Rental

400 TL'den az
Şoförlü Araç Kiralama
Beşkonaklar Rent A Car
15

Battalgazi

Beşkonaklar Rent A Car

400 TL'den az
Şehir Dışına Araç Gönderimi

Hakkında

Düğünde küçük gibi görünen ama aslında oldukça önemli olan detaylar vardır. Bunlardan biri de gelin arabasıdır. Gelinin kuaföründen itibaren başlayan ve gelinin evden alınması, konvoy ve düğüne gelinmesi kadar birçok anda oldukça önemli olan bu aracın genelde konforlu, az maliyetli ve az yakan olması tercih edilir. İşte bu isteklere tam olarak karşılık veren Anadolu Rent Car sizlere en iyi hizmeti sunmak için Malatya’da faaliyet gösteriyor.

Seçtiğiniz aracın düğün için süslenmesi konusunda yardıma ihtiyacınız olursa, bu süslemeleri gerçekleştirecek anlaşmalı çiçekçilerimiz bulunuyor. Süslemeyi tamamen size de bırakabiliyoruz ve nasıl isterseniz öyle süsleyebiliyorsunuz.

Audi, BMW, Mercedes, Volvo gibi üst segment tüm araçlara sahibiz. Aynı zamanda seçenekler arasında ekonomik tercihlerimiz de bulunuyor. Nasıl bir araç istiyorsunuz? Spor araba mı? Şık ve lüks mü? Dilediğiniz tüm araç türünü bulabiliyorsunuz. Bu araçlar da kendi içinde manuel ve otomatik, benzinli ve dizel şeklinde ayrılıyor. Malatya Rent a Car fiyatları arasında oldukça ekonomik seçeneklere sahip Anadolu Car Rental ile mutluluğunuzu pekiştireceğinize emin olabilirsiniz.

Düğününüz için şoför imkânımızın da bulunduğunu söylemek istiyoruz. Siz bu ölümsüz anların tadını çıkarın, bırakın araba sürmeyi sizin yerinize biz yapalım.

Araç sayımızın fazla olmasından dolayı bizimle 24 saat öncesinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlere isteklerinizi karşılayacak araç önerileri de sunabiliyoruz.

Kiraladığınız aracı anlaşma kapsamında balayınız için de kullanabiliyorsunuz. Kilometre bazında gerçekleştirdiğimiz anlaşmalar sonucunda mutlu olduğunuz her anınızda yanınızda güvenilir bir aracın olması bizi de mutlu edecektir.

Mutluluğa süreceğiniz bu yolda bir aracı olmak istiyor ve heyecanınızı ve gece sonunda da memnuniyetinizi paylaşmak istiyoruz. Bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Eyüp Bey

  • Adres: Şifa Mahallesi Tekel Sokak No:9/C Anadolu Otomotiv

Anadolu Car Rental Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!