Vip Aracım

E-posta Gönder

 • Meram, Konya.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

Vip Aracım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.000-3.000 TL

Vip Aracım Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Vip Aracım Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Süsleme hizmeti, Davetli taşıma hizmeti

Vip Aracım Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Binek araç, Limuzin, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç, Alternatif araç

Vip Aracım Hakkında

VIP Aracım’da çiftlerimize kendi araçlarını seçme imkanı veriyor, geniş filomuzda yer alan ultra vip lüks araçlarımızla hizmet veriyoruz. 2008 yılından bu yana kişiye özel taşımacılık yapıyoruz. Düğün sektöründeki tecrübelerimiz sayesinde gelinlikle seyahat yapmanın zorluklarını gördük ve bu zorlukların üstesinden gelmeye yönelik hizmet vermeye başladık. Vip Aracım, Konya gelin araba kiralama şirketleri arasında önde gelenlerden birisi.

Deneyim
Vip Aracım, 2008 senesinden beri kişiye özel taşımacılık dendiğinde akla ilk gelen isimlerden birisi olmayı başardı. İçerisinde bulunduğumuz sektörde edindiğimiz tecrübeler sayesinde gelin arabalarında en çok aranan özellikleri gördük ve buna göre çalıştık. Senelerdir çiftlerimize hem rahatlık hem de şıklık vadederek onların özel günlerine güzellik katmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Hizmetler
Bakımları yapılmış, yüksek tavanlı ve klimalı araçlarımız, Konya kiralık gelin arabasında rahatlığı ön plana koyanlar için özel olarak hazırlanıyor. Geniş hacimli araçlarımız, gelinlikle yolculuk yapmayı kolaylaştırıyor. Üstelik dilerseniz filomuzda yer alan geniş araçları tercih edebilir, çift dışında bir kişiyi daha alabilecek kapasiteli arabalarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca başka bir firmaya ihtiyacınız kalmasın diye aracımızın iç-dış süslemelerini sizin için yapıyoruz.

Ek Hizmetler
Özel kasalı araçlarımızda müzik sistemi, Apple TV, mini bar, buzdolabı ve sınırsız wifi gibi yolculuğunuzu son derece eğlenceli hale getirecek imkanlar mevcut. Bir özel şoför isterseniz sizi konseptinize uygun takım elbiseli, saç sakal traşlı profesyonel şoförlerimizden birine yönlendiriyoruz. Araçları önceden görüp seçmeniz için sizi davetinizden evvel bir kahve içmeye ofisimize davet ediyoruz. Ayrıca araçlarımızla balayı planlamanız konusunda da yardımcı olabiliyoruz.

Vip Aracım’da çiftlerin hayallerindeki gelin arabası hizmetine kavuşmasına yardımcı oluyoruz. Tecrübeli ekibimiz, araçlarınızda hiçbir detayı es geçmiyor. Konya gelin arabası kiralama hizmetimizden yararlanmak için bu sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz iletişim adreslerimizi kullanarak direkt olarak bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz, aklınızdaki bütün soru işaretlerini giderecek, size sadece arkanıza yaslanmak kalacak!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.