Düğün Arabası

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

1.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Akşehir, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den fazla
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Klasik araba, Limuzin

Özellik

  • Şoförlü Araç Kiralama
  • Şehir Dışına Araç Gönderimi

Hakkında

1952 model Volvo PV839 Limousine markalı gelin arabamızla Düğün Arabası isimli markamızla Konya'da bir ilki gerçekleştiriyoruz. Siz de unutulmayacak bir düğün için bu ilke ortak olabilirsiniz!

Türkiye’de eşi benzeri bulunmayan nostaljik havasıyla göz kamaştıran 1952 model Volvo gelin arabamız ile düğün günü sokaklarda dolaşabilirsiniz. İtina ile restore edilmiş veya kapalı garajlarda saklanarak günümüze kadar ulaşabilmiş nadir araçlardan biri olan 1952 model Volvo PV839 Limousine marka aracımızla çiftlerimize Düğün Arabası Konya’da uzun yıllardır hizmet veriyoruz.

Bakımlarını periyodik olarak yaptığımız aracımızın, restorasyon işlemlerini de uzman kadromuzla kendi atölyemizde yapıyoruz. Araç düğün arabası olarak şoförlü bir şekilde kiralanmakta olup şoför ve yakıt bedeli şirkete ait olacak şekilde fiyatlandırıyoruz. Böylelikle ödeyeceğiniz miktarı sonradan herhangi bir ekstra ücret ödeme sürprizi olmadan baştan biliyorsunuz.

Düğün gününüzde sizi düğün mekanınıza götürecek gelin arabasının sıradan bir araba olmaması, şıklığınızı tamamlaması gerektiğine inanıyoruz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Düğün günü için kiralanan araç istediğiniz saat ve yerde, profesyonel şoförümüz ile birlikte hazır bulunuyor. Kuaför çıkışından, eğlence bitimine kadar tüm süreçlerde aracımızı kullanabiliyorsunuz.

Düğününüzün üzerinden uzun yıllar geçse bile düğün arabası konusunda kulaklarınızın çınlayacağından şimdiden emin olabilirsiniz. En mutlu anınızda hayatı sizler için biraz olsun kolaylaştırıp yüzünüzü güldürebilmek adına Düğün Arabası olarak yoğun bir şekilde çalışıyoruz. DugunArabasi.com adresimizi ziyaret ettiğinizde aynı zamanda klasik araçlarla şehir turu gibi organizasyonları da başarı ile gerçekleştirdiğimizi göreceksiniz. Tüm bunların yanı sıra film, dizi, reklam ve klip çekimleri için de araç ihtiyacını karşılama hizmeti veriyoruz. Önceliğimiz ise her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak oluyor.

Konya düğün arabası kiralama firmaları arasında yer aldığımız Düğün Arabası isimli markamızın ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi duymak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ümit Bocutcu

  • Adres: Konya

Düğün Arabası Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!