Gelin Arabası Konya

Timak Limousine

 • Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Yönetici

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

Timak Limousine Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Timak Limousine Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Şehir dışına araç gönderimi Süsleme hizmeti Davetli taşıma hizmeti

Timak Limousine Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Evet

Araç Türleri

Binek araç

Timak Limousine Hakkında

Hayatınızın en önemli gecesi, yanınızda sevgiliniz, önünüzde upuzun, mutlu bir hayat yolculuğu… İşte biz, sizi bu hayallere götürmek ve seve seve yanınızda olmak istiyoruz. Mutluluk yolculuğunda sizinle olabilir ve size hayallerinizi yaşatabiliriz. Konya gelin arabası kiralama firmaları arasında, lüks araç seçeneklerimiz ve kalitemizle, adından en çok söz edilen firmayız.

Deneyim
Bulunduğumuz başarılı noktadan geriye dönüp baktığımızda arkamızda binlerce mutlu çift bıraktığımızı görüyoruz. Başarımızla ve üstün hizmet anlayışımızla çıktığımız bu yolda her gün daha da çok çalışıyor ve müşteri memnuniyetimizi hep daha ileri taşımaya gayret ediyoruz. Tamamen profesyonel bir ekiple çalışıyor ve bu sayede de ortaya çıkardığımız başarıyla her zaman gurur duyuyoruz.

Hizmetler
Konya araba kiralama firmaları arayışındaysanız, bizce karar vermenizi etkileyecek en önemli faktör işletmenin hizmet kalitesi olmalı. Biz, bu konuda da son derece iddialıyız. Örneğin, sizin için sadece ultra lüks arabalar tahsis etmiyor aynı zamanda bu araçlarda ingilizce bilen, şık giyimli şoförlerle hizmet veriyoruz. Hem sizin, hem de eşinizin çok daha özel hissetmesini istiyoruz.

Araç süsleme konusunda da kendimize çok güveniyoruz. Öncelikle sizden düğün konseptinizi öğreniyor ve bu temaya uygun bir tasarım yapıyoruz. Her detay birbiriyle uyumlu olsun ve ortaya harika bir görüntü çıksın istiyoruz. Rustik bir kır düğünü düşünelim. İşte böylesine özel bir temanın daha kusursuz görünmesi için araç süslemede dahi daha özenli davranılması gerekiyor. Biz, hizmetlerimizle bu ambiyansı yakalamanızı sağlayabiliriz.

Ek Hizmetler
Sadece sizin değil, misafirlerinizin konforu da bizim için çok önemli. Verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetlerle, bunu gerçekleştirebiliriz. Başta Konya olmak üzere, Türkiye’nin her yerine hizmet veriyor ve dilediğiniz her şehirde sizinle buluşabiliyoruz. İsteklerinizi bize anlatın ve gerisini bizim tecrübemize bırakın. Siz beyazlar içinde kendi masalınızı yaşarken, yüzünüzde oluşan gülümsemenin bir sebebi de biz olmak istiyoruz.

Bu heyecanlı serüvenin sonuna gelirken, biz de sizinle olmak ve sizi etkilemek istiyoruz. Şuan bulunduğunuz profil, Selçuklu gelin arabası kiralama firmaları arasındaki en doğru profil. Siz de hemen sayfanın sağındaki “Fiyat Teklifi Al!” butonuna tıklayın ve bizimle iletişime geçin. Bize, ayrıca yine aynı sayfada bulunan telefon numarasını arayarak da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Osmanlı Cad. No:32/A Balgat

 • Haritadaki Konumu

  Timak Limousine Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.