Gelin Arabası Konya

Europcar Konya

  • Min. Fiyat
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Europcar Konya Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000 TL'den az

Europcar Konya Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şehir dışına araç gönderimi Davetli taşıma hizmeti

Europcar Konya Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Hayır

Araç Türleri

Binek araç

Europcar Konya Hakkında

1949 yılında Paris’te kurulan Europcar International, bugün dünyanın 170 ülkesinde, yaklaşık 13.000 ofis ve 1.2 Milyondan fazla araçtan oluşan ağıyla, dünyanın en büyük otomobil kiralama firmalarından birisidir. Havayolu şirketleri, otel zincirleri ve otomobil kulüpleri gibi kuruluşlarla yapılmış olan uluslar arası anlaşmalar, Europcar’ın müşterilerine sunduğu hizmeti, otomobil kiralama standartlarının üzerine çıkararak global bir hareketlilik kavramına dönüştürmüştür.

Uluslararası bir firma olmanın avantajıyla, çok uluslu şirketlerle yapılan anlaşmalar sayesinde, Türkiye’de ve diğer ülkelerde özel fiyat ve şartlarla otomobil kiralama hizmeti vermektedir.

Filosunu müşteri odaklı geliştiren Europcar, sürekli yenilenen araçları ve dizel seçenekleriyle müşterisine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş araç seçenekleri ekonomik grup araçlardan, minibüslere kadar çeşitlilik göstermekte ve her türlü otomobil ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Çoğu havalimanlarında olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Muğla, Bursa, Konya, Kayseri, Nevşehir (Ürgüp), Samsun, Trabzon, Gaziantep, Erzurum,Elazığ ve Van illerinde yerleşik bulunan EUROPCAR Türkiye’nin, özellikle Ege ve Akdeniz illerinde hemen hemen her lokasyonda ofisi bulunmaktadır. Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Dalaman, Marmaris, Didim, Dalyan, Fethiye, Belek, Kemer, Alanya ve Side ofisleri ile birlikte Ege’yi Akdeniz’e bağlayan güzergahta Europcar hizmetleri en iyi şekilde verilmektedir.

Tutar İç Dış Ticaret A.Ş. 1997 yılından bu yana rent a car sektöründe kurumsal olarak hizmet vermekte olup, 2005 yılında Europcar International 'ın Konya temsilcisi olarak kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetine devam etmektedir.Europcar sisteminin kullanıma sunduğu tüm olanaklar, tarafımızdan, Konya ’da sunulmaktadır.

Europcar’ın yaygın ve güçlü ağı sayesinde; uluslararası rezervasyon hizmeti , internet ortamında direkt rezervasyon yapabilme kolaylığı, 24 saat danışma ve hasar servisi, uluslararası dolaşım ve tek yön kiralama kolaylıkları şirketlerin yurtdışı iş gezilerini daha kolay hale getirmektedir. Yurt içinde ise yıl boyunca garantili özel fiyatlar, rezervasyon önceliği, tek yön kiralama kolaylıkları, şoförlü hizmet, adrese teslimat yine firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardır.

İletişim

  • Adres::

    Nalçacı Cd. Eğitimciler Sitesi 64/A

  • Haritadaki Konumu

    Europcar Konya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.