Alya Rent A Car

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Alya Rent A Car Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Alya Rent A Car Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Alya Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Hayır


 • Araç Türleri

  Binek araç

Alya Rent A Car Hakkında

Alya Rent A Car olarak 2005 yılında konya merkez ofis olarak Konya ve cevresinde oto kiralama faliyetlerine başlamıs ve kısa sürede tum Türkiye genelinde partner firma agına ulaşarak hizmet kalitesini maksimum seviyeye cıkarmıstır.

Sizlere Konya havalimanı ve cevre illerde firmamıza ait araçlar ile diger şehirlerde ise titizlikle seçtigimiz partner firmalarımızın aracları ile yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Alya Rent A Car Olarak Konya havalimani 25 dakikalık uzaklıktaki merkez ofisimiz , garajımız ve sadece kendi araçlarımızın bakım , tamir , onarım ve temizliginin yapıldıgı servisimiz ile amacımız guvenli sorunsuz ve en ekonomik arac ihtiyaçlarınızı karsılamak ve mutlu bir tatil yaşamanızı saglamaktır.

Konya havalimanı ve Tum Türkiye havalimanlarında karşılamamız mevcut olup yolcu çıkış bolumunde misafirimizin isminin yazılı oldugu bir board ile karşılama yapmaktayız bu hizmetimiz ucretsiz dir.

Konya oto kiralama firmaları arasında en köklü ve tecrübeli firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdigi önem sayesinde bugunlere gelmistir. Bizleri yanlız bırakmayan tum dost ve musterilerimize tesekkur eder işbirligimizin daha uzun yıllar boyunca devam etmesini isteriz.

Eleştirilerinizi bizlere memnuniyetinizi dostlarınıza anlatmanız dilegiyle ...

İletişim

 • Adres:

  Nalçacı Cad. Yenişehir Mah. Gördes Sok. Yonga Sit. No:11/b Selçuklu

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alya Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.