Nur Rent A Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışına Araç Gönderimi, Davetli Taşıma Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri Binek araç, Jeep, Lüks araç, Minibüs, Alternatif araç

Önerilen Firmalar

Akgün Oto Kiralama
2

İskenderun

Akgün Oto Kiralama

400-600 TL
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Lider Rent A Car
15

İskenderun

Lider Rent A Car

400 TL'den az
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Gül Turizm
15

Antakya

Gül Turizm

400 TL'den az
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Düğün gününde en önemli noktalardan birisi de gelin arabası seçimi. Şüphesiz ki evlenecek olan çiftler rahat edebilecekleri ve yarı yolda kalmayacakları bir tercih yapmak isterler. Doğru seçimi yapabilmek adına da profesyonel bir firmadan destek almalılar. Bugüne kadar sektörde edindiğimiz tecrübe ve çalıştığımız çiftlerden gelen bilgiler ışığında gelin arabası seçiminde uzmanlaştık. Şimdi de sizin ulaşımınızı sağlamak için Nur Rent a Car Hatay olarak hizmet veriyoruz.

Her bütçeden çifte hizmet verebildiğimiz çifte hem ekonomik hem de araç imkânı sunuyor, üstelik profesyonel şoförlerimiz sayesinde konforlu bir ulaşım sağlıyoruz. Böylece düğün gününde kendiniz araba kullanmıyor, dostlarınıza yük olmuyorsunuz. Sohbet ediyor, anın keyfini çıkarıyorsunuz.

Kiralama koşullarımızdan bahsedelim.

En kısa kiralama süremiz 1 gündür. Teslim gecikmelerinden de önceden haber verilmesi gerekiyor, böylece sözleşme koşullarımıza uymuş oluyoruz. En az 25 yaşını doldurmuş olma mecburiyeti de bulunuyor.

Eğer araçlarımızdan birini kiralamak istiyorsanız sınırsız kilometre kullanım hakkınız bulunuyor. Üstelik kasko ve araç bakım giderleri de tarafımızdan karşılanıyor.

Beğendiğiniz araba son kontrolleri yapıldıktan sonra teslim ediliyor. Kiralama hizmeti sunmadan önce mutlaka araçlarımızın bakımı yapılıyor. Böylece herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. Yarı yolda kalmıyor, oluşabilecek herhangi bir sorunda da hemen yanınızda oluyoruz. Yol yardım hizmetimiz de bulunuyor.

Gelin arabası kiralama hizmetinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden aklınıza takılan soruları cevaplamak için bekliyor, ön görüşme yapmadan karar vermenizi istemiyoruz. Eğer siz de Hatay gelin arabası sağlayacak firmalar arasında seçim yapmak üzereyseniz bizimle iletişim kurabilir, sağladığımız hizmetler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Üstelik gelin arabası süslemelerinde de birçok iş ortağımız bulunuyor.

Siz de Hatay Nur Rent a Car’ın filosundan yararlanmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak ideal aracınızı bulabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Haraparası Mahallesi Köy Garajları 105. Sokak No:20 Antakya/Hatay

Nur Rent A Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!