Nur Rent A Car

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Nur Rent A Car Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Nur Rent A Car Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Nur Rent A Car Özellikler

 • Özellikler

  Şehir dışına araç gönderimi, Davetli taşıma hizmeti

Nur Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Değişiyor


 • Araç Türleri

  Binek araç, Jeep, Lüks araç, Minibüs, Alternatif araç

Nur Rent A Car Hakkında

Düğün gününde en önemli noktalardan birisi de gelin arabası seçimi. Şüphesiz ki evlenecek olan çiftler rahat edebilecekleri ve yarı yolda kalmayacakları bir tercih yapmak isterler. Doğru seçimi yapabilmek adına da profesyonel bir firmadan destek almalılar. Bugüne kadar sektörde edindiğimiz tecrübe ve çalıştığımız çiftlerden gelen bilgiler ışığında gelin arabası seçiminde uzmanlaştık. Şimdi de sizin ulaşımınızı sağlamak için Nur Rent a Car Hatay olarak hizmet veriyoruz.

Her bütçeden çifte hizmet verebildiğimiz çifte hem ekonomik hem de araç imkânı sunuyor, üstelik profesyonel şoförlerimiz sayesinde konforlu bir ulaşım sağlıyoruz. Böylece düğün gününde kendiniz araba kullanmıyor, dostlarınıza yük olmuyorsunuz. Sohbet ediyor, anın keyfini çıkarıyorsunuz.

Kiralama koşullarımızdan bahsedelim.

En kısa kiralama süremiz 1 gündür. Teslim gecikmelerinden de önceden haber verilmesi gerekiyor, böylece sözleşme koşullarımıza uymuş oluyoruz. En az 25 yaşını doldurmuş olma mecburiyeti de bulunuyor.

Eğer araçlarımızdan birini kiralamak istiyorsanız sınırsız kilometre kullanım hakkınız bulunuyor. Üstelik kasko ve araç bakım giderleri de tarafımızdan karşılanıyor.

Beğendiğiniz araba son kontrolleri yapıldıktan sonra teslim ediliyor. Kiralama hizmeti sunmadan önce mutlaka araçlarımızın bakımı yapılıyor. Böylece herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz. Yarı yolda kalmıyor, oluşabilecek herhangi bir sorunda da hemen yanınızda oluyoruz. Yol yardım hizmetimiz de bulunuyor.

Gelin arabası kiralama hizmetinin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden aklınıza takılan soruları cevaplamak için bekliyor, ön görüşme yapmadan karar vermenizi istemiyoruz. Eğer siz de Hatay gelin arabası sağlayacak firmalar arasında seçim yapmak üzereyseniz bizimle iletişim kurabilir, sağladığımız hizmetler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Üstelik gelin arabası süslemelerinde de birçok iş ortağımız bulunuyor.

Siz de Hatay Nur Rent a Car’ın filosundan yararlanmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak ideal aracınızı bulabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Haraparası Mahallesi Köy Garajları 105. Sokak No:20 Antakya/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nur Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.