Gelin Arabası Hatay

Lider Rent A Car

  • Min. Fiyat
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Lider Rent A Car Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000 TL'den az

Lider Rent A Car Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Özellikler
Şehir dışına araç gönderimi

Lider Rent A Car Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Hayır

Araç Türleri

Binek araç

Lider Rent A Car Hakkında

10 yıldan fazla süredir araç sektöründe faaliyet gösteren Lider Otomotiv ailesi, 2011 yılından beri de araç kiralama hizmeti sunuyor. Gelin arabası kiralayacak çiftlerimize de alternatif hizmetler sunuyoruz. Merak eden çiftlerimiz için akıllarındaki soru işaretlerini giderek birkaç bilgi vermek isteriz!

Öncelikle bütçe planlamanızda sizi yormayacak farklı model ve markalarda pek çok aracımız bulunuyor. Düğün alanına gitmek istediğiniz hatta belki de balayına giderken de kullanacağınız aracın güvenilir bir merkezden teslim almak son derece önemli! Minimin araç kiralama süresi olarak 2 gün belirlenmiş olup, kiralama yapabilmek için yalnızca bazı evrakları getirmeniz yeterlidir. Evraklar; ehliyet, nüfus cüzdanın fotokopisi ve üzerinize kayıtlı bir (sabit telefon, su, elektrik veya doğalgaz faturası) faturadır. Ayrıca olası bir sorunla karşılaşmamanız için sözleşmeler ve anlaşmalarla hakkınızı koruyan bir çözüm ortağı oluyoruz. Lider Rent A Car İskenderun’da çıktığınız keyifli yolculuğun güvencesi de diyebiliriz!

Bütün bunların yanı sıra davetlerinize şehir dışından gelecek konuklarınızın veya komşularınızın düğün salonuna ulaşmasını sağlayacak minibüs veya VIP araçlarımızdan yararlanabilirsiniz. Şehir dışında bir davet daha planladık diyorsanız, yolculuğunuz için de yine aynı tarz araçlarımızla gidebilirsiniz. Lüks ve konforlu araçlarımız ve ihtiyaçlarınızın tümünde hizmetinizdeyiz. Size kalan ise araç süslemelerini yaptırmak. Küçük bir tavsiye de eklemek isteriz! Gelin el çiçeğiniz ve damat yaka çiçeğinizle uyumlu zarif dokunuşlar tercih edebilirsiniz. Mutluluğunuzda payımız olması ise bizim için en büyük gurur…

Siz de İskenderun kiralık gelin arabası arayışı içerisindeyseniz, özel günlerinizi riske atmayın! Son anda çıkan aksiliklerle boğuşmak yerine Lider Rent A Car ile iletişim sağlayarak bütçenize uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanın! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No: 39 E-5 Karayolu Üzeri İskenderun/ Hatay

  • Haritadaki Konumu

    Lider Rent A Car Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.