Lider Rent A Car

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışına Araç Gönderimi

Özellikler

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışına Araç Gönderimi

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Hayır
  • Araç Türleri Binek araç, Jeep, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç

Önerilen Firmalar

Akgün Oto Kiralama
2

İskenderun

Akgün Oto Kiralama

400-600 TL
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Lider Rent A Car
15

İskenderun

Lider Rent A Car

400 TL'den az
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Gül Turizm
15

Antakya

Gül Turizm

400 TL'den az
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

10 yıldan fazla süredir araç sektöründe faaliyet gösteren Lider Otomotiv ailesi, 2011 yılından beri de araç kiralama hizmeti sunuyor. Gelin arabası kiralayacak çiftlerimize de alternatif hizmetler sunuyoruz. Merak eden çiftlerimiz için akıllarındaki soru işaretlerini giderek birkaç bilgi vermek isteriz!

Öncelikle bütçe planlamanızda sizi yormayacak farklı model ve markalarda pek çok aracımız bulunuyor. Düğün alanına gitmek istediğiniz hatta belki de balayına giderken de kullanacağınız aracın güvenilir bir merkezden teslim almak son derece önemli! Minimin araç kiralama süresi olarak 2 gün belirlenmiş olup, kiralama yapabilmek için yalnızca bazı evrakları getirmeniz yeterlidir. Evraklar; ehliyet, nüfus cüzdanın fotokopisi ve üzerinize kayıtlı bir (sabit telefon, su, elektrik veya doğalgaz faturası) faturadır. Ayrıca olası bir sorunla karşılaşmamanız için sözleşmeler ve anlaşmalarla hakkınızı koruyan bir çözüm ortağı oluyoruz. Lider Rent A Car İskenderun’da çıktığınız keyifli yolculuğun güvencesi de diyebiliriz!

Bütün bunların yanı sıra davetlerinize şehir dışından gelecek konuklarınızın veya komşularınızın düğün salonuna ulaşmasını sağlayacak minibüs veya VIP araçlarımızdan yararlanabilirsiniz. Şehir dışında bir davet daha planladık diyorsanız, yolculuğunuz için de yine aynı tarz araçlarımızla gidebilirsiniz. Lüks ve konforlu araçlarımız ve ihtiyaçlarınızın tümünde hizmetinizdeyiz. Size kalan ise araç süslemelerini yaptırmak. Küçük bir tavsiye de eklemek isteriz! Gelin el çiçeğiniz ve damat yaka çiçeğinizle uyumlu zarif dokunuşlar tercih edebilirsiniz. Mutluluğunuzda payımız olması ise bizim için en büyük gurur…

Siz de İskenderun kiralık gelin arabası arayışı içerisindeyseniz, özel günlerinizi riske atmayın! Son anda çıkan aksiliklerle boğuşmak yerine Lider Rent A Car ile iletişim sağlayarak bütçenize uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanın! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

Ergin Bey

  • Adres: Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No: 39 E-5 Karayolu Üzeri İskenderun/ Hatay

Lider Rent A Car Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!