Gül Turizm

E-posta Gönder

Gelin Arabası

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Süsleme Hizmeti

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Değişiyor
  • Araç Türleri Binek araç, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç

Önerilen Firmalar

Akgün Oto Kiralama
2

İskenderun

Akgün Oto Kiralama

400-600 TL
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Lider Rent A Car
15

İskenderun

Lider Rent A Car

400 TL'den az
Şehir Dışına Araç Gönderimi
Gül Turizm
15

Antakya

Gül Turizm

400 TL'den az
Şoförlü Araç Kiralama

Hakkında

Düğün gününüzde önce gelinin kuaförü, sonrasında gelinin evinden alınması ve konvoy ile birlikte salona geçilmesi için bir gelin arabasına ihtiyacınız olacak. Peki bu aracı nereden temin etmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, sizlere Gül Turizm’i tanıtmak istiyoruz.

Gül Turizm 1997 yılında Hatay’ın Antakya ilçesinde kuruldu. Hatay’da bu sektörde eksikliğin olduğunu ve kaliteli bir hizmete ihtiyacın olduğunu fark ettiğimiz anda, sizlere samimi, uygun fiyatlı ve güler yüzlü bir hizmeti sağlamak için yola koyulduk. Bunu sağlarken doğruluk, güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerinden de hiç ayrılmadığımızı belirtmek istiyoruz.

Nasıl bir gelin arabası düşünüyorsunuz? Spor araba mı? Ya da şık bir cip? Klasik arabalara merakınız varsa klasik arabalar? Ya da baya mesafe kat edecekseniz az yakan bir dizel araba? Tüm bu seçenekleri sizlere çok uygun fiyatlarla sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu mutlu gününüzde bizi tercih edeceğiniz için indirim yapma imkânımızın bulunduğunu da dipnot olarak belirtelim.

Hatay’da özellikle bahar dönemiyle birlikte yoğunluğumuzun arttığını belirtmek istiyoruz. Bu yüzden özel gününüzde herhangi bir aksaklık yaşamamanız için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle istediğiniz aracın temizliğini gerçekleştirecek, eksiksiz bir halde sizlere teslim etmek için bekleteceğiz.

Sadece gelin arabası hizmeti dışında havaalanı transferleri, kısa ve uzun dönem araç kiralama ve sigorta şirketlerine Asisst hizmetleri de sunmaktayız. Kalitenin ve güvenin adresi Gül Turizm Rent A Car ile en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla karşılayacağız.

Gül Turizm İskenderun’da faaliyet gösteriyor. Merkezi konumumuz sayesinde birçok yerden rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Hem ulaşım konusunda kolayca gelebilmenizi sağlıyoruz hem de araçları merkezi bir bölgeden temin ederek çok daha az benzin yakıyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: İstiklal Caddesi Ada Çarşısı No 1 Antakya / HATAY

Gül Turizm Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!