Gelin Arabası Hatay

Gül Turizm

  • Min. Fiyat
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir gelin arabası istediğini anlat, düğün asistanımız isteklerine uygun 5 araç kiralama firmasından fiyat teklifi göndersin!

Gül Turizm Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000 TL'den az

Gül Turizm Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Özellikler
Şoförlü araç kiralama Süsleme hizmeti

Gül Turizm Sıkça Sorulan Sorular

Şoför hizmeti zorunlu mu?

Değişiyor

Araç Türleri

Binek araç, Lüks araç, Minibüs, Spor araba, VIP araç

Gül Turizm Hakkında

Düğün gününüzde önce gelinin kuaförü, sonrasında gelinin evinden alınması ve konvoy ile birlikte salona geçilmesi için bir gelin arabasına ihtiyacınız olacak. Peki bu aracı nereden temin etmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, sizlere Gül Turizm’i tanıtmak istiyoruz.

Gül Turizm 1997 yılında Hatay’ın Antakya ilçesinde kuruldu. Hatay’da bu sektörde eksikliğin olduğunu ve kaliteli bir hizmete ihtiyacın olduğunu fark ettiğimiz anda, sizlere samimi, uygun fiyatlı ve güler yüzlü bir hizmeti sağlamak için yola koyulduk. Bunu sağlarken doğruluk, güvenilirlik ve dürüstlük ilkelerinden de hiç ayrılmadığımızı belirtmek istiyoruz.

Nasıl bir gelin arabası düşünüyorsunuz? Spor araba mı? Ya da şık bir cip? Klasik arabalara merakınız varsa klasik arabalar? Ya da baya mesafe kat edecekseniz az yakan bir dizel araba? Tüm bu seçenekleri sizlere çok uygun fiyatlarla sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bu mutlu gününüzde bizi tercih edeceğiniz için indirim yapma imkânımızın bulunduğunu da dipnot olarak belirtelim.

Hatay’da özellikle bahar dönemiyle birlikte yoğunluğumuzun arttığını belirtmek istiyoruz. Bu yüzden özel gününüzde herhangi bir aksaklık yaşamamanız için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle istediğiniz aracın temizliğini gerçekleştirecek, eksiksiz bir halde sizlere teslim etmek için bekleteceğiz.

Sadece gelin arabası hizmeti dışında havaalanı transferleri, kısa ve uzun dönem araç kiralama ve sigorta şirketlerine Asisst hizmetleri de sunmaktayız. Kalitenin ve güvenin adresi Gül Turizm Rent A Car ile en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla karşılayacağız.

Gül Turizm İskenderun’da faaliyet gösteriyor. Merkezi konumumuz sayesinde birçok yerden rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Hem ulaşım konusunda kolayca gelebilmenizi sağlıyoruz hem de araçları merkezi bir bölgeden temin ederek çok daha az benzin yakıyorsunuz.

Bizi tercih etmek ve hakkımızda ayrıntılı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İstiklal Caddesi Ada Çarşısı No 1 Antakya / HATAY

  • Haritadaki Konumu

    Gül Turizm Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.