Kiralık Klasik Araç

E-posta Gönder

 • Yüreğir, Adana.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Kiralık Klasik Araç Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000-2.000 TL

Kiralık Klasik Araç Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kiralık Klasik Araç Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama

Kiralık Klasik Araç Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba

Kiralık Klasik Araç Hakkında

Düğün gününüzde adeta Türk filmlerinden fırlamış gibi görünen nostaljik bir arabayla mutluluğa yol almak ister misiniz? Cevabınız “evet” ise sizi Kiralık Klasik Araç olarak 1964 model Chevrolet Impala ile, yepyeni başlangıçlara taşıyoruz. Dilerseniz size sunabileceğimiz fark yaratan hizmetlerimizden ve aracımızdan kısaca bahsedelim:

Araç kiralama konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz. Aracımızın geniş iç hacmi sayesinde, size gelinliğiniz kırışmadan rahatça oturabileceğiniz rahat bir ortam sunuyoruz. Dilerseniz özel bir şoförle de mutluluğunuza ortak olup, siz düğün gününüzün tadını çıkarırken sizi küçük bir şehir gezisiyle düğün mekanınıza götürebiliyoruz. Güler yüzlü ve profesyonel şoförümüzle sizi özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Özel şoförümüzün tüm belgelerinin tam olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Araçlarımızı bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre saatlik veya gün boyu olarak kiralayabiliyorsunuz. Gün boyu kiralama hizmetimiz sayesinde dilerseniz balayınız için de klasik aracımızı kullanabiliyorsunuz. Hayatınızın en güzel gününden kalan düğün fotoğraflarınız ve videolarınız için de şık ve nostaljik bir hava yaratacak klasik arabamızı hoş bir dekor olarak kullanabiliyorsunuz. Böylece sizinle muhteşem anılar da biriktirmiş oluyoruz.

Düğün arabanızı süsleme görevini de biz seve seve üstleniyoruz. 64 Chevrolet Impala arabımızın nostaljik ruhuna uygun süslemeler kullanmayı tercih ediyoruz. Renk renk balonlardan, zarif tüllerle yaptığımız süslemelere kadar dilediğiniz her tarzda süslemelerinizi yapabiliyoruz.

Kiralık Klasik Araç olarak her özel gününüzde mutluluğunuza ortak olabiliyoruz. Klasik arabamızı düğün günlerinin yanında kına geceleri, nişan törenleri, sünnet düğünleri ve klip çekimleri için de tercih edebiliyorsunuz.

Siz de düğün mekanınıza klasik bir araçla havalı bir giriş yapıp, düğününüze muhteşem bir başlangıç yapmak isterseniz Kiralık Klasik Araç’ı güvenle tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Kiralık Klasik Araç Adana gelin arabası kiralama fiyatlarımızı öğrenmek için yukarıda bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Selahattin Eyyubi Mahallesi, 75. Yıl Cumhuriyet Blv. No:31/A YÜREĞİR

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.