Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası

E-posta Gönder

Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den fazla

Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası Özellikler

 • Özellikler

  Şoförlü araç kiralama, Şehir dışına araç gönderimi, Süsleme hizmeti

Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası Sıkça Sorulan Sorular

 • Şoför hizmeti zorunlu mu?

  Evet


 • Araç Türleri

  Klasik araba

Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası Hakkında

Düğün gününüzde sanki Türk filmlerinden fırlamış gibi görünen nostaljik bir arabayla düğün mekanınıza doğru yol almak ister misiniz? “Evet” diyorsanız, Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası ailesi olarak size hizmet vermeye hazırız!

Yepyeni başlangıçlara çok şık bir otomobil yakışır. Bir daha tekrarı olmayacak düğün gününüzü en iyi şekilde geçirmeniz için hizmet veriyoruz. Güvenilir ve işini profesyonel olarak yapan bir firmayız. Aracımızın bakımlarını düzenli olarak yapıyoruz. Trafiğe çıkmak için gereken tüm evraklara da eksiksiz bir şekilde sahibiz. Tüm bunlara ek olarak aracımız içerisinde hijyen koşullarına da mutlaka dikkat ediyoruz.

Şoförlü araç kiralama hizmetimiz sizin için düğün gününüzün en büyük kurtarıcısı olabilir. Düğün gününüzde aklınız pek çok detayla meşgul olacak. Üstüne bir de trafiğe çıkmak gibi bir stresin içerisinde girmenizi istemiyoruz. Deneyimli şoförümüz size gün boyu eşlik ediyor. Arka koltukta eşinizle anın tadını çıkarabilir, bol bol fotoğraf çekilerek anı biriktirebilirsiniz.

Aracımızı ihtiyaç durumunuza göre kiralayabilirsiniz. Kaç gün ya da kaç saatlik bir hizmet almak istediğinizi yapacağımız ön görüşme esnasında netleştiriyoruz. Size memnuniyetle yardımcı oluyor, gerektiğinde fikirlerimizi paylaşarak yol gösteriyoruz. İsterseniz aracımızı düğün fotoğrafı çekimlerinizin arka fonu olarak da kullanabilirsiniz. Hoş bir doğa manzarasında bir de bizim klasik aracımız… Şahane olmaz mı?

Tamamen sizin mutluluğunuzu sağlamak için hizmet veriyoruz. Bu nedenle de aracımızı zevkinize göre süsleyerek size teslim ediyoruz. Balonlar, organze tüller, çiçek aranjmanları kullandığımız süslememiz eminiz ki sizi mest edecek.

Siz de düğün mekanınıza Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası ile giriş yapmak isterseniz, bize ulaşmalısınız. Adana araç kiralama fiyatları araştırmanıza bizimle devam etmek ve hakkımızda daha fazla bilgi öğrenmek için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No:35 Lunapark Yanı Çukurova / Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyaz Saray Klasik Araç - Gelin Arabası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.