Narman Evlendirme Dairesi

Narman Evlendirme Dairesi

Evlendirme Daireleri

Kategori

Aşkale, Erzurum

İlçe, İl


Önerilen Firmalar

Aşkale

Narman Evlendirme Dairesi

......

Aşkale

Aziziye Evlendirme Dairesi 

......

Palandöken

Palandöken Evlendirme Dairesi

......

Hakkında

Erzurum Narman Evlendirme Dairesi imkanlarından yararlanmaya ne dersiniz? Evlenecek tüm çiftlerimizi evlendirme dairemize bekliyoruz. Nikah töreniyle evlenmek isteyen çiftlerimize unutulmaz bir nikah töreni düzenliyoruz. Nikah salonlarımız geniş ve ferah bir şekilde dizayn edilmiş olup birçok misafirine ev sahipliği yapabilecek kapasiteye sahiptir. Nikah salonumuzda yer alan sandalyelerde konuklarınız en iyi şekilde ağırlanmakta ve nikah törenini izlemesi sağlanmaktadır. Sahnede nikah masası ve sandalyeleri yer almaktadır. Çiçeklerle süslenen nikah masamızda nikah şahitleri, gelin ve damat ile nikah memuru hazır bulunmaktadır. Nikah saati geldiğinizde nikah memuru tarafından nikah kıyma işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlerde evlenmek için nikah dairelerini tercih ediyorsanız kapımız tüm çiftlerimize açık.

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Cami Sağır Mah. Atatürk Cad. Belediye Lojmanları

Narman Evlendirme Dairesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Evlendirme Daireleri ile ilgili detaylı bilgiler Düğün.com'da

Düğün Mekanını hala bulamadıysan ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 firmayla seni hemen iletişime geçirsin!

HEMEN 5 TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.