Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, açılışlar, nişan, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu Hakkında

Sivas’ın en gözde düğün mekânlarından Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu’nda unutulmaz bir gecede misafirleriniz ile doyasıya bir eğlenceye hazır mısınız?

Yıllardan beri mutlu çiftlerin düğün, kına gecesi davetlerinin yanı sıra sünnet düğünü ve kurumsal etkinliklere ev sahipliği yaptığımız mekânımızda şimdi de sizin düğününüzü düzenlemeye talibiz. Uzun yıllardan beri düzenlediğimiz organizasyonlardan elde ettiğimiz tecrübe sayesinde tüm isteklerinizi hayata geçirebildiğimiz geceler düzenleme konusunda kendimize güveniyoruz. Neşeli ve çalışkan ekibimiz gece boyunca misafirlerinizin memnuniyetinden emin olmak adına yanlarında oluyor ve her türlü isteklerini yerine getiriyor. Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonları - Sivas Düğün Salonları arasında kolay ulaşılabilir konumu sayesinde düğününüze gelen konuklarınız oldukça rahat bir ulaşım sağlayabilirler.

Salonumuzda organizasyon düzenlemeye karar verdiğiniz andan itibaren organizasyon sorumlumuz gecenizi planlama konusunda yardımcınız oluyor. Hayatınızın en önemli anlarını yaşayacağınız davette her şeyin istediğiniz gibi olması oldukça önemli. Bu sebeple tüm isteklerinizi hayata geçirmek adına oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz. 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda gecenize katılacak misafir sayısına göre özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Örneğin; ailesi ile beraber geceye katılan konuklarınızın rahatını sağlamak adına özel aile masaları kurabiliyoruz. Daha kalabalık gruplar için de yine bir arada oturmalarına ve eğlenmelerine imkân sağlayan düzenler yapabiliyoruz. Sivas düğün salonları arasında en gelişmişlerine sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri sayesinde gece boyunca eğlence hız kesmeden devam ediyor. En sevdiğiniz şarkılar eşliğinde eğlenirken ışık şovlarımızla kendinizi bambaşka bir ortamda bulacaksınız!

Düğününüzü Antakya’nın en gözde mekânlarından olan Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu’nda gerçekleştirmek istiyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan Taştanlar Deluxe Ziyafet ve Balo Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle irtibata geçebilir ve fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.