Şelale Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şelale Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Şelale Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Şelale Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şelale Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şelale Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Şelale Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şelale Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şelale Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şelale Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şelale Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, kına, parti, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Şelale Düğün Salonu Hakkında

Sivas’ta mutlu çiftlerin özel davetlerine 2008 yılından bu yana Şelale Düğün Salonu’nda ev sahipliği yapıyoruz. Hayallerinizin gerçekleştiği birbirinden şık davetler tasarlıyoruz. Yıllar içinde beğeninizi kazanarak 1000’lerce davet düzenlemiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik deneyimlerimizden yola çıkarak her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle özenli ve disiplinli çalışarak davetlerinizi kusursuz kılacağımızın sözünü de veriyoruz! Dilerseniz sunduğumuz hizmetlerden de bahsedelim!

Öncelikle sizden görüşme talep ediyoruz! Çünkü söz, nişan, kına gecesi veya düğün gibi özel davetlerde hayal ettiğiniz en küçük detayları bile gerçekleştirmek bizim için önemli. İsteklerinizi dinleyen organizasyon sorumlumuz planlamalar yaparak çalışma düzenini ve koordinasyonu sağlıyor. Bu sayede harekete geçiyor, salonumuzda ve mutfakta yoğun bir tempo ile çalışmalara başlıyoruz…

Şelale Düğün Salonu Sivas’ta yemekli düzende 500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabileceğiniz bir genişliğe sahip. Salonun yüksek tavan özelliği ve son teknoloji salon tipi iklimlendirme sistemleriyle ferah bir atmosferi var. Ayrıca konuklarınızı rahatlıkla ağırlayabileceğiniz ses ve ışıktan rahatsız olmayacağınız bir şekilde tasarlanan salonda gece boyunca kesintisiz eğlence sizi bekliyor.

Beyaz ve altın rengi süslemelerle düzenlenen salonda, modern çizgiler hâkim. Öte yandan yuvarlak ve dikdörtgen masalarla verimli şekilde kullandığımız salonda konuklarınızla istediğiniz gibi dans edeceksiniz. Dans pistinin karşısında kalan nikâh masası, salon girişinde yer alan gelin yolu da şık süslemeler ve çiçeklerle bezenmiş bir halde…

Şıklığıyla dikkat çeken ve her köşesi ayrı ayrı dekore edilen salonda davet masalarınız ziyafet alanına dönüşüyor. Davet menüleriniz ise mutfak ekibimiz tarafından konuklarınızın beğenisine sunuluyor. Düğün pastanızın ikramı ile noktaladığımız gecenizde eğlence orkestramız ve müzisyenlerimiz tarafından sağlanıyor.

Siz de Şelale Düğün Salonu adresinde konuklarınızı ağırlamak isterseniz, Şelale Düğün Salonu iletişim formunu doldurmalı ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Terziler Çarşısı Kat: 5 Merkez/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şelale Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.