Saklı Bahçe Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Saklı Bahçe Düğün Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Saklı Bahçe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Saklı Bahçe Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Saklı Bahçe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Saklı Bahçe Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saklı Bahçe Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklı Bahçe Düğün Salonu düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Saklı Bahçe Düğün Salonu Hakkında

İç Anadolu bölgesinin en önemli kentlerinden birinde faaliyet gösteriyor; Sivas’ın aşık çiftlerinin evliliklerine şahitlik ediyoruz. Geniş ve ferah bir atmosfere sahip olan Saklı Bahçe Düğün Salonu Sivas’ta davetlileri ağırlamaktan mutluluk duyarken dillerden düşmeyen bir gece yaratmak için de çok çalışıyoruz.

Konuklarla eğlenmeniz için keyifli bir program hazırlıyoruz. Müzisyenlerimizin en güzel şarkılarıyla gecenizi başlatıyor, pistimizde dilediğiniz gibi günün tadını çıkarmanızı sağlıyoruz. Pistin çevresinde yer alan davetliler hiçbir anı kaçırmadan düğün sürecini takip ediyorlar. Üstelik nikâh masasını da herkesin görebileceği bir alana konumlandırıyoruz. Böylece “Evet” dediğiniz bu güzel ana tüm salon şahitlik ediyor.

Gecenin unutulmaz anları şüphesiz nikâh masanızda gerçekleşen merasim. Farklı hizmetlerle de düğün gününüzü güzelleştirmeye devam ediyoruz. Yemekli ve yemeksiz olarak hizmet verebildiğimiz düğünlerinizde özel bir davet menüsü hazırlıyor, lezzet garantisi sunuyoruz. Usta aşçılarımız ellerinin lezzetiyle harikulade teknikleri birleştiriyor, kreatif sunumlarla davetli masalarına ulaştırıyorlar. Üstelik yemek listesini de kendiniz belirliyorsunuz.

Düğün salonumuzda bu hizmetleri sunuyorken kır bahçemizde de yaz gelinlerini ağırlıyoruz. İster kokteyl düzeninde hizmet alabiliyor isterseniz de lezzetlerin tadını yemyeşil bir bahçede de çıkarabiliyorsunuz. Düğün salonumuzda sunamadığımız eşsiz bir manzara kır bahçemizde sizi bekliyor.

Haftanın her günü profesyonel ve kaliteli hizmetimizi siz değerli çiftlerle buluşturuyoruz. Hafta içi evlenmek için bizi tercih ediyorsanız özel indirimlerimiz bile oluyor. Düğün tarihinizi kararlaştırdıysanız uzun zaman önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü yaz dönemleri bizim için oldukça yoğun geçiyor. İstediğiniz günü ayırabilmemizi, gecenizi verimli bir şekilde planlayabilmemiz için önceden iletişime geçmeniz oldukça önemli.

Siz de tüm ihtişamıyla konuşulan, nezih ve şık bir düğün salonunda evlenmek isterseniz düğün salonumuzu tercih edebilir, serin yaz akşamlarında bir töreni istiyorsanız da kır bahçemizde “Evet” diyebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan Sivas Saklı Bahçe Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilir, ücretsiz teklif alarak da avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Ankara Karayolu 5. KM Bölge Trafik Yanı, 58000 Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Saklı Bahçe Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.