Safir Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Safir Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Safir Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Safir Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Safir Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Safir Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Safir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Safir Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Safir Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Safir Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Safir Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Safir Düğün Salonu düğün dışında kına, parti, açılışlar, nişan, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Safir Düğün Salonu Hakkında

Sivas’ta şık ve nezih bir düğün salonu arıyorsanız, doğru adrestesiniz! Hayalinizdeki düğünü gerçekleştireceğiniz en ideal salonlardan biri olan Safir Düğün Salonu’nda en iyi hizmetini alacağınızdan eminiz. Eksiksiz hizmetimizle birçok imkânı sunacak, salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlayacağız. Nasıl mı? Anlatalım.

Öncelikle bu sektöre girerken tüm Sivaslıların kusursuz bir düğün gerçekleştirme haklarının olması gerektiğini düşündük. Bunu da sağlamak için açıldığımız günden beri aynı kalite standartlarımızla, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle devam ediyoruz. Amacımız en mutlu gününüze ev sahipliği yaparken, en iyi hizmeti almanızı sağlamak. Bunu da tüm detaylar da hissedeceksiniz.

Salonumuzun geniş bir kapalı alandan oluştuğunu söylemek mümkün. Yüksek tavanımız sayesinde ferah bir ortam sunuyor, konuklarımızı basık bir ortamdan uzak tutuyoruz. Daha fazla alana sahip olmanız için yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Işıklandırmalarımızın, masa ve sandalyelerimizin, duvar dekorlarımızın birbirleriyle uyum içinde olduğunu göreceksiniz. Büyük bir dans pistimiz bulunuyor. Salonumuzdaki tüm masalardan pisti rahatlıkla görebiliyor, hiçbir eğlenceyi kaçırmıyorsunuz. En özel dansınızı bu pist üzerinde gerçekleştirirken sevdiklerinizle aynı anda rahatlıkla eğlenebiliyorsunuz.

Salonumuzda projeksiyon hizmetimiz de bulunuyor. Çiftimizin en özel anlarını, düğün hikayelerini burada sevdikleriyle paylaşabiliyoruz. Büyük ekranlarımızın sahnenin her iki yanında da bulunduğunu, tüm konuklarımızın rahatlıkla izleyebileceklerini belirtelim.

Sevdiklerinizin salona gelmesini ve mutlulukla “Evet” diyeceğiniz anı beklerken oldukça lüks dizayn edilmiş gelin-damat odamızda bekleyebiliyorsunuz. İçinde lavabo ve tuvaleti dahi olan bu odada heyecanınızı yatıştırabilir ya da sevdiklerinizle düğününüzün kritiğini yapabilirsiniz.

Konuklarımıza sunduğumuz imkânlar bunlarla da sınırlı değil. Bünyemizde mescit ve bebek odaları da bulunuyor. Talep edebileceğiniz tüm detayları sizlere tek bir adreste sunuyoruz. Bununla birlikte minik misafirlerimiz için büyük bir oyun odasına sahip olduğumuzun müjdesini vermek istiyoruz. Siz gecenin keyfini çıkarırken onlar da yaşıtlarıyla eğlenebilecekler. Safir

Düğün Salonu olarak bizi tercih eden tüm konuklarımızın memnuniyeti sağlamak için çalışıyoruz.

Tüm bu fırsatlarımızdan faydalanmak ve hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    esenyurt mh güzide sk no:1 sivas Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Safir Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.