Qubbe Palas Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Qubbe Palas Düğün Salonu - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Qubbe Palas Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Qubbe Palas Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Qubbe Palas Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Qubbe Palas Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Qubbe Palas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Qubbe Palas Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Qubbe Palas Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Qubbe Palas Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Qubbe Palas Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Qubbe Palas Düğün Salonu düğün dışında parti, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, nişan, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Qubbe Palas Düğün Salonu Hakkında

Her kadın kendini gelinlikle geniş bir dans pistinde ilk dansını yaparken hayal etmiştir! İşte tam da bu yüzden, sizin masalınızdaki gibi bir düğün için Qubbe Palas Düğün Salonu Sivas’ta aradığınız adres. Neden mi? Gelin anlatalım:

Organizasyon sorumlumuzla yalnızca size özel olacak bir Sivas düğünleri konseptinizi belirliyoruz! Bunun için yuvarlak masaları konuklarınız tarafından hayran kalınacak şekilde süslüyoruz. Konseptinizin rengine uyumlu, kendinden desenli kumaşlar ve tifanny sandalyelerle ilk hazırlıkları tamamlıyoruz. Süslemeler için mevsim çiçeklerine, mumluk, gösterişli şamdanlara ve pek çok farklı aksesuara yer veriyoruz. Gelin yolu, dans pisti ve sahnede de tarzınızı yansıtacak dokunuşların ardından nikâh masasını stilize ediyoruz. Masa çiçekleri, şahitler ve sizin için görkemli koltuklar, fotoğraflarda şık duracak çiçekli, LED aydınlatmalı bir arka fon düzenliyoruz… Gelin yolunda yer akan çiçek sütunlarına da masanın etrafında yer veriyoruz.

Böylesi şık tasarlanmış masalar özel davet menüleriyle ikram servisleri de yapıyoruz. Lezzetli ikram ve kokteyllerle karşılanan konuklarınıza; başlangıç tabağı, ara sıcak, ana yemek ve düğün pastası sunumları yapıyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti de sunuyoruz. Dostlarınızla eğlendiğiniz ânları kayıt altına almayı da unutmuyoruz.

Ayrıca Qubbe Palas salonuna ilk adımınızı attığınızda geniş ve ferah salonumuzun rahatlığını hissedeceksiniz. Son teknoloji ses, ışık, sahne sistemleriyle donatılan salonun eğlencenin adresi olduğunun fark edeceksiniz. Üstelik her mevsim tercih edebileceğiniz salonumuzda salon tipi havalandırma ve iklimlendirme sistemleri de mevcut.

Bütün bu hizmetleri sunarken kusuruz hizmet ve eksiksiz bir düğün töreni için kendimizi her geçen gün yeniliyor ve geliştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Hayallerinizin ötesindeki bir atmosferde, birlikteliğinize “Evet” diyeceksiniz!

İletişime geçerek, detaylı bilgi ve Sivas düğün salonu fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan Qubbe Palas Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir Mah. D 200 Yolu Merkez/ Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Qubbe Palas Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.