Masal Düğün Salonu Gemerek

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Masal Düğün Salonu Gemerek
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Masal Düğün Salonu Gemerek Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Masal Düğün Salonu Gemerek Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Masal Düğün Salonu Gemerek Sıkça Sorulan Sorular

Masal Düğün Salonu Gemerek düğün fiyatları ne kadar?

Masal Düğün Salonu Gemerek düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Masal Düğün Salonu Gemerek düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Masal Düğün Salonu Gemerek kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Masal Düğün Salonu Gemerek 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Masal Düğün Salonu Gemerek düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Masal Düğün Salonu Gemerek düğün dışında parti, bayi toplantısı, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, baby shower, mezuniyet törenleri, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Masal Düğün Salonu Gemerek Hakkında

Düğün organizasyonunuzu geniş ve ferah bir salonda kutlamak istiyorsanız o zaman sizi Masal Düğün Salonu Gemerek’e davet ediyoruz. Uzun yıllar boyunca profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Sivas Gemerek’te faaliyet gösteriyoruz. Mutluluğa ilk adımı atacağınız en güzel gününüzü muhteşem bir şekilde kutlamanız için organizasyonunuzu titizlikle planlıyor, özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı planlamamızın her aşamasında ekip olarak disiplinli bir çalışma yürütüyoruz.

Bu muhteşem gün için sağladığımız hizmetler neler mi?

-Geniş ve ferah bir balo salonunda bulacaksınız kendinizi. Salonumuzda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcut olduğundan dolayı yılın dört mevsimi de faaliyet gösterebiliyor, konforu sizinle buluşturuyoruz.
-Davet alanımızı nasıl mı hazırlıyoruz? Davetli sayınıza uygun olarak 6 kişilik yuvarlak masalarımızı davetlilerin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Gelin ve damat masasını da oyun pisti olarak ayırdığımız alanın köşesine yerleştiriyoruz.
-Masa ve sandalye giydirmelerinde renk alternatifi sunuyor, genellikle beyaz ve kerem rengini ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Gelin ve damat masasını seçtiğiniz renk tonuna uygun bir şekilde süslüyoruz. Mekân girişine kırmızı halı seriyor, gelin yolu oluşturuyoruz. Yolun etrafını çiçek ve tüllerle hazırlanmış dekorlar yerleştiriyoruz. Konsept bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız, anlaşmalı olduğumuz ya da sizin anlaşacağınız organizasyon firmalarından dekor, süsleme, aksesuar temin edebiliyoruz.
-Düğün sektöründe deneyimli, geniş müzik repertuvarına sahip sanatçılarla anlaşıyor, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlıyoruz. Profesyonel
orkestramız eşliğinde eğlenceli müziklerle aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Sivas Gemerek düğünleri için çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Düğün dışında; kına gecesi organizasyonu, nişan kutlamaları, şirket toplantıları ve eğlencelerine ev sahipliği yapıyoruz. Siz bizim ev sahipliğimizde yıllar geç se de unutamayacağınız bir organizasyon geçirmeyi diliyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamanız yeterlidir.

Ekiple Tanışın

  • İşyeri Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Sağlık Ocağı Karşısı Yeniçubuk, Sivas,

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Masal Düğün Salonu Gemerek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.