Lezzetçi Çamlık Deluxe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Lezzetçi Çamlık Deluxe
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Lezzetçi Çamlık Deluxe Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Lezzetçi Çamlık Deluxe Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Lezzetçi Çamlık Deluxe Sıkça Sorulan Sorular

Lezzetçi Çamlık Deluxe düğün fiyatları ne kadar?

Lezzetçi Çamlık Deluxe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Lezzetçi Çamlık Deluxe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Lezzetçi Çamlık Deluxe kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Lezzetçi Çamlık Deluxe 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Lezzetçi Çamlık Deluxe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Lezzetçi Çamlık Deluxe düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, parti, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Lezzetçi Çamlık Deluxe Hakkında

Sivas mevkiinde evlenecek olan çiftler için akla ilk biz geliyoruz. Lezzetçi Çamlık bünyesinde yer alan düğün salonumuzda özel günlere ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan, kına ve diğer özel günlerde bizimle beraber eğlenmenizi sağlarken tüm süreçte deneyimli ekibimizle yanınızda oluyoruz.

Düğün gününüz için birçok soruyu düşünüyorsunuz. “Düğün konseptim ne olmalı?”, “Davetlileri kim karşılayacak?”, “ Hangi müzisyenle çalışmalıyım?” ve benzeri sorular kafanızı kurcalayacak. Bize geldiğinizde ise bunları düşünmenize gerek yok. Bir düğün organizasyonunu A’dan Z’ye kadar planlıyor, tek bir firmayla anlaşarak tüm ihtiyaçları da karşılıyorsunuz.

1988 yılından beri bu sektörde olduğumuz için çiftlerin isteklerini anladığımızı düşünüyor, diledikleri geceye ulaşabilmeleri için çalışıyoruz. Organizasyon öncesi bir araya geliyor, gecenin detaylarını da konuşuyoruz. Gerekli personel sayısı, davet menüsü, orkestra seçimi, davetli masa düzeni olmak her konuda destek oluyor, ideal seçimi yapabilmeniz için önerilerde bulunuyoruz. Böylece danışmanlık hizmetimizden de yararlanmış oluyorsunuz.

Düğün gününde mekân seçimi için önemli olan diğer önemli etken ise kolay ulaşılabilir olması. Toplu taşıma hizmetinden yararlanacaklar için otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Kendi aracıyla da ulaşım sağlamak isteyenler için otoparkımız bulunuyor. Böylece davetliler zamandan tasarruf ederek düğün salonumuza geçiş yapıyorlar.

Eğer siz de Sivas düğün mekânları arasında seçim yapmak üzereyseniz Çamlık ailesiyle tanışmadan karar vermeyin. Düğün sezonları oldukça yoğun geçtiği için bizimle önceden iletişim kurarsanız da istediğiniz günü alma da ve takvimimizi ayarlamamız o kadar kolay olur. Siz de Sivas Lezzetçi Çamlık Restaurant Deluxe iletişim formunu doldurarak profesyonel ekibimize bilgileri iletebilirsiniz. Tabii ki sayfadan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamadan ayrılmayın. Avantajlı fiyatlarımızı da kaçırmayın! En uygun Sivas düğün fiyatlarını bizde, kusursuz hizmet eşliğinde sunuluyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Sularbaşı Mah. Aliağa Camii Sokak PTT Arkası

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Lezzetçi Çamlık Deluxe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.