Kale Elegans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kale Elegans Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Kale Elegans Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kale Elegans Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kale Elegans Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kale Elegans Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kale Elegans Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kale Elegans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kale Elegans Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kale Elegans Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kale Elegans Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kale Elegans Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kale Elegans Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, parti, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Kale Elegans Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır Sivas Kale Elegans Düğün Salonunun kapılarını yeni bir hayat kurmak için yola çıkmış çiftlerimize açtık. Düğün, nişan, söz ve özel günlerini gerçekleştirmek isteyenler çiftleri; kendi evlerindeymiş gibi rahat ettirmeyi amaçladık. Geniş ve dinamik kadromuzla da düğün sahiplerinin isteklerini yerine getiriyoruz. Amacımız; her yıl daha iyi düğünler düzenlemek ve çiftlerin parmakla gösterdiği düğün salonlarından biri olmaktı. Bugün; kalitemiz ve sunduğumuz hizmetlerle bu gayemize ulaştık ve Sivas düğün salonları arasından sıyrılmayı başardık.

Siz de Sivas düğün salonları arasından Kale Elegans Düğün Salonunun şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz bizimle uzun süre önceden iletişime geçmelisiniz. Böylece dilediğiniz günü sizin için ayırabilirsiniz. Düğün öncesinde bir araya gelerek düğün konseptinizi belirleyebilir, istediğiniz düzende eşsiz bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Altın rengi detaylarla süslenen salonumuz her konsepte uygun. Sunum tabaklarını aynı renk tonlarında tercih ettiğimiz için güzel bir ambiyans ortaya çıkıyor. Seçtiğiniz dekor, çiçek ve süslemeleri konuk masalarına ve mekânın çeşitli yerlerine yerleştiriliyor. Böylece görsel açıdan oldukça zengin bir mekân yaratıyoruz.

Yemekli olarak hizmet verebiliyoruz. Davet menülerini beraber belirliyor, menü tadım etkinliğiyle de lezzetlerimizi deneyimlemenizi sağlıyoruz. Farklı yemek listelerini sunabiliyor, seçimi size bırakıyoruz. Yemek menülerinin yer aldığı düğün paketlerimiz mevcut. Üstelik daha uygun fiyatlı düğün törenleri düzenlemek isteyenler için düğün paketlerimizin birkaçında yemek hizmeti yer almıyor. Bu paketlerde düğün pastası ve meşrubat hizmeti sağlıyoruz.

Profesyonel müzisyenlerle çalışıyoruz. Sahnede yerlerini alan sanatçılarımız yöresel ezgilerden günümüzde popüler olan şarkılara kadar birçok bilgiye sahipler. Dilediğiniz tarzda şarkıyı sizler için seslendirebiliyorlar.

Eğer siz de profesyonel ekibimizle tanışmak, hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Sivas Kale Elegans Düğün Salonu için formu doldurabilir, randevu talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kaleardı, Sivas Kalesi, 58070 Sivas Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kale Elegans Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.