Hayal Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hayal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Hayal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Hayal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hayal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Hayal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hayal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hayal Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hayal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hayal Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, parti, baby shower, sünnet düğünü, kına, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, nişan, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Hayal Düğün Salonu Hakkında

Özel günlerin vazgeçilmez adresi Grand Selimiye Düğün Salonu olarak özel günlerinizi muhteşem bir organizasyonla kutlamanızı sağlıyoruz. Uzun yıllar boyunca Sivas’ta faaliyet gösteriyor, organizasyon planlamadan başlayıp bitimine kadar her detayla yakından ilgileniyoruz. Profesyonel ve deneyimli kadromuzla birlikte isteklerinizi harfiyen yerine getirerek mutlu günlerinizi kusursuz bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz.

Peki bunu nasıl mı yapıyoruz?

Davetlilerinizin ve sizin ferah bir ortamda eğlenmenizi sağlıyoruz. Kolonsuz, yüksek tavanlı ve geniş oyun pistine sahip salonumuzun kapasitesi 500 kişi ağırlayabileceğimiz genişliktedir. Dilerseniz ön bahçemizde 150 arka bahçemizde ise 250 kişi kapasiteli organizasyonlar da gerçekleştirebiliyoruz.
Salonumuzu her sene o yılın trendine uygun olarak yeniliyor, masa ve sandalye süslemesinde organizasyonlarda kullandığımız aksesuar ve dekorlarda da farklılık yaparak yenilikçi tarzımızı korumaya devam ediyoruz.

Ses, ışık ve sahne kurulumunda kullandığımız ekipmanlar son teknoloji ile üretilmiştir. Orkestra hizmeti veriyor, eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Dilerseniz canlı müzik yapan sanatçılarımız ve davul şovları da eğlencenize eğlence katabiliyor.

Fotoğraf hizmeti veriyoruz. Organizasyon süresince en özel anlarınız profesyonel fotoğrafçımız tarafından kaydediliyor. Gün sonunda ise 150 adet fotoğrafı DVD içerisinde teslim ediyoruz.

Organizasyonlarınızda size, sizinle ve davetlilerinizle ilgilenecek, herhangi bir sorun olması dahilinde seri bir şekilde çözebilecek organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece mutlu günlerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı menümüz bulunuyor. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz ana yemek, salata, tatlı, kuru yemiş ve meyve tabağı yemeksiz bir organizasyon gerçekleştirmek isterseniz ise yaş ve kuru pasta, kuru yemiş, meşrubatlarla menünüzü hazırlıyoruz.

Grand Selimiye Sivas adres olarak Yenidoğan Hayri Sığırcı Caddesindedir. Şehir merkezinde bulunduğumuzdan dolayı konuklarınız ve size ulaşım kolaylığı sağladığımızı da belirtmek isteriz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenidoğan Mahallesi, Hayri Sığırcı Cd. No:102, 58040 Sivas Merkez/Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hayal Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.