Ayışık Düğün Salonu

E-posta Gönder

Ayışık Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

Ayışık Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ayışık Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Ayışık Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ayışık Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Ayışık Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ayışık Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Ayışık Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ayışık Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ayışık Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ayışık Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ayışık Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Ayışık Düğün Salonu Hakkında

Sivas’ta mutluluğunuz için hizmet ediyor, düğün törenlerinizi tasarlıyoruz! Her ânınızı özel kılmak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz. Peki, biz kimiz?

Gemerek’te hizmet veren, Ayışık Düğün Salonu ailesiyiz! Alanında uzman bir ekiple hayallerinizi en ince ayrıntısına kadar gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Bunun için 25 yıldan fazla süredir hizmet veriyor olsak da kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz. Bir sonraki adımda ne yapabiliriz, sizin için en iyisi nasıl olur diye düşünüyoruz. Organizasyon sorumlumuzla birlikte yaptığımız görüşmelerde isteklerinizi öğreniyor ve kusursuz bir gece için hazırlıklara başlıyoruz.

İlk olarak salonumuzda davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. 2 katlı salonumuzu konuklarınızın konforu ve rahatlığı için dekore ediyoruz. Üstelik şıklığıyla fark yaratacak bir atmosfer de yaratıyoruz… Organizasyon firmalarından da destek alarak dikdörtgen masalar ve beyaz sandalyelerimizi giydiriyor, konseptlerinizi tasarlıyoruz. Salonumuzun şıklığını tamamlayan en önemli ayrıntı ise nikâh masası ve gelin yolu oluyor! Nikâh masası beyaz bir cibinliğin altında, LED ışıklarla ve her köşesi çiçeklerle bezenmiş bir alanda yer alıyor. Gecenin yıldızı olmaya ve Gemerek düğünleri arasında fark yaratacak bir geceye ev sahipliği yapmaya hazır olun!

Kaliteli hizmet ve özel davet menülerinin adresi, Ayışık Düğün Salonu eğlence için de eşsiz bir tercih. Çünkü hayal ettiğiniz gecenin eğlencesinden de biz sorumluyuz. Mutlu anılar biriktirdiğiniz gecede dans etmeniz ve eğlenmeniz için piyanistimiz, solistimiz ve bağlama çalan müzisyenimiz sahnede yerini alıyor… Unutulmaz bir gecede konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz! Düğünün sonunda çekim ekibimiz tarafından hazırlanan kayıtları teslim aldığınızda gülen yüzleriniz de bunun kanıtı olacak.

Biz hazırız! Siz de hazırlıklara başlamak için Sivas Gemerek düğünleri için hazırladığımız düğün paketleri hakkında bilgi ve fiyat teklifleri alabilirsiniz. Yapmanız gereken sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak bizimle irtibat sağlamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yenihayat Mah. Bozok Cad. Kızılşar Sok. No: 24/ A Yeniçubuk- Gemerek/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ayışık Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.