Altaş Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altaş Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Altaş Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Altaş Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Altaş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Altaş Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Altaş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Altaş Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Altaş Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Altaş Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Altaş Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Altaş Düğün Salonu düğün dışında parti, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünü, baby shower, piknik, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Altaş Düğün Salonu Hakkında

Altaş Düğün Salonu olarak uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Bu sektörde geçirdiğimiz yıllar içerisinde edindiğimiz onca tecrübe ve deneyim sayesinde bugün hâlâ bu işin en iyilerinden biriyiz. Çünkü bu işi hem severek hem de saygı duyarak yapıyoruz ve hep daha iyisi için durmadan çalışıyoruz. Altaş Düğün Salonu Muğlalı çiftleri ağırlamaktan mutluluk duyuyor.

Salonumuzda düğün başta olmak üzere nişan töreni, kına gecesi, sünnet düğünü, gibi birçok türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Oturmalı düzende 1000 kişiden fazlasını bile rahatlıkla ağırlayabilecek bir kapasiteye sahibiz. En mutlu gününüzde yanınızda olmasını istediğiniz herkesi rahatlıkla çağırabilirsiniz ve sığılır mı diye endişe etmenize gerek kalmaz. Geniş çevreli ve kalabalık ailelere sahip bir çiftseniz burası tam size göre bir yer. Üstelik açık havada, yemyeşil ağaçlar arasında temiz hava alarak ve doğa ile iç içe bir alanda olacaksınız. Güzel bir manzaraya sahip bahçemizde, kurduğumuz düzenek ile son derece şık bir atmosfer yaratıyoruz. Oturma düzeninde yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Masa örtüleri ve sandalye bağlamaları olarak da beyaz ve altın sarısı gibi çeşitli renk kombinasyonları tercih ediyoruz. Her düğünden önce mutlaka her birini titizlikle yıkıyor ve ütülüyoruz. Konuklarınızı özenle hazırlanmış düzenli bir alan ile karşılıyoruz.

Kırmızı halı serili gelin yolumuzu da sütunlar ve çiçekler ile süsleyip renklendiriyoruz. Gelin ve damat olarak müzik eşliğinde buradan geçerken tüm konuklarınız gözlerini sizden ayıramayacak. Deneyimli orkestramızın yaptığı müzik eşliğinde ilk dansınızı ederken alkışlar devam edecek. Bu arada dilerseniz sizin için anlam ifade eden bir şarkı seçerek bize iletin ve ilk dansınızı o şarkı ile yapın.

En mutlu gününüzde bizimle olmak ve kusursuz Altaş Düğünleri için yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kötekli Mah. Denizli Karayolu (Denizli Karayolu 2. Km) Menteşe, Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altaş Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.