Kale Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kale Garden
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kale Garden Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Kale Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Göl kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Panaromik manzara Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kale Garden Sık Sorulan Sorular

Kale Garden düğün fiyatları ne kadar?

Kale Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Kale Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kale Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kale Garden 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kale Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kale Garden düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Kale Garden Hakkında

Sosyal hizmetleri ve faaliyetleri ile bilinen ve çok sevilen belediyemiz her konuda vatandaşlarının ihtiyaçlarını gidermek için çalışmalar yapıyor. Malatya Kale Belediyesi Sosyal Tesisleri de bu hizmetlerden bir tanesi. Tam donanımlı ve oldukça büyük tesisimizde düğün, nişan ve kına gecesi gibi özel günlere ev sahipliği yapıyoruz. Eğer mekân arayışınız devam ediyorsa buyurun yazımızın devamı okuyun.

Tam bir daire şeklinde olan salonumuzun iç yapısı, son derece aydınlık ve ferah. Daire olarak tasarlanmasının sebebi ise salonun kullanım açısından çok daha avantajlı olmasını sağlamaktır. Bu yapısı sayesinde tüm konuklar aynı görüş açısına sahip oluyor ve düğünde olup bitenleri rahatlıkla takip edebiliyorlar. Çoğu salonda böyle bir özellik bulunmadığından çiftlerimiz tarafından bu nedenle tercih edilebiliyoruz. Üsteli Fırat Nehri’nin hemen kıyısında bulunan salonumuz eşsiz de bir manzaraya sahip. Tüm cephelerimizi tamamen pencere ile donatarak bu manzaradan misafirlerimizin mahrum kalmamasını sağlamak istedik.

Burada oturma düzenimizi 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve konforlu hilton tipi sandalyeler ile oluşturuyoruz. Sade ama şık bir şekilde salonumuzun süslemesini yapıyoruz. Salonun kolonsuz yapısı sayesinde konuklarımız hangi masayı tercih ederlerse etsinler sıkıntı yaşamazlar. Bu sayede düğünlerde yaşanan o oturma düzeni krizi de otomatik olarak çözülmüş oluyor.

Çiftlerimizin tercihine göre düğünleri yemeksiz veya yemekli olarak yapabiliyoruz. Yemekli olmasını isteyen çiftlerimize set menülerimizi sunarak seçimlerine göre gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Kırmızı et veya beyaz et olacak şekilde ana yemeklerimizi oluşturuyoruz. Hem damak zevkiniz hem de bütçenize uygun olacak şekilde kararınızı verebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki yemeklerimiz usta aşçılarımız tarafından titiz bir şekilde özenle hazırlanıyor.

Eğer Malatya Kale Garden Düğün Salonu’nu tercih edecekseniz bize yandaki formu doldurmak suretiyle rahatlıkla ulaşabilir ve ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kale Salkımlı, Kale / Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kale Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.