İpekyolu Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Battalgazi, Malatya.

Kapasite Bilgileri

İpekyolu Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

İpekyolu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

İpekyolu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İpekyolu Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

İpekyolu Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İpekyolu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. İpekyolu Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


İpekyolu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İpekyolu Düğün Salonu 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İpekyolu Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İpekyolu Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kına ve nişan hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

İpekyolu Düğün Salonu Hakkında

2004 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan İpekyolu Düğün Salonu Malatya’da yemekli ve yemeksiz düğün, nişan ve kına geceleri, balo, sünnet gibi tüm özel davetlerin tercih edilen adresi! Malatya’da evlenecek olan çiftler için harikulade bir seçenek sunuyoruz.

Gecenizi de en az sizin kadar benzersiz ve özel kılmak için yüksek kalite standartlarında bir hizmete ihtiyacınız var.

Çalışma değerimiz, deneyimlerimiz ve alanında uzman ekibimizle çiftlerimize katma değerli çözümler üreterek kültürlerini yansıtan bir hizmet sağlıyoruz.
Uzman ekibimiz ve organizasyon sorumlumuz ile yapılması gereken her şey için bir planlama hizmeti sunuyoruz. Bu özel gününüzün tek bir aksaklık yaşanmadan, sadece o harika anları doyasıya yaşamanıza odaklanacağınız zamanlar için yanınızdayız.

Öncelikle davetinize katılacak misafir sayınıza göre masa düzenlemesiyle başlıyoruz. Belirlemiş olduğunuz konsepte uygun olarak salonumuzu tasarlamak adına kolları sıvıyoruz. Beyaz masa örtüleri üzerine renkli runnerlar ile konseptinizin renklerine uygun bir görüntü yaratıyoruz. Sandalyelerimizi de tüller ile süsleyerek konuklarınızın masalarını bir bütünlük olacak şekilde tasarlıyoruz. İstediğiniz takdirde farklı dekorlar ve aksesuarlar ile süslemeler yapabiliyoruz.

Ses sistemi ve sahne ekipmanlarımızda son teknoloji ürünleri tercih ettik. Kaliteli bir ortamda doyasıya eğlenebileceksiniz. Orkestramız sizin için özel hazırladığı repertuarıyla salona ilk girdiğiniz andan başlayarak performanslarını sergilemeye başlıyorlar. İsterseniz sizde favori şarkılarınızı düğün öncesi bizimle paylaşarak repertuvarımızda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Her zaman daha iyiyi ve mükemmeli hedefleyen profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz, görkemli ziyafetler sunmak için var gücüyle sizlerin yanında.
Çiftlerimize ve ailelerine bütçelerine uygun fiyatlar sunuyoruz. Paketlerimiz içeriğinde bulunan ikramlarımızı ve düğün pastanızı hijyenik mutfağımızda hazırlayarak servis ediyoruz. İpekyolu Düğün Salonu Malatya İletişim’e geçmek ve size uygun fiyatlar için teklif al butonuna tıklamanız yeterli!

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Battalgazi Yolu Toptancılar Sit. Yanı Devecioğlu Apt. Altı No:131 Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.