Kül Kedisi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kül Kedisi Düğün Salonu - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Kül Kedisi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Kül Kedisi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Park manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kül Kedisi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kül Kedisi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Kül Kedisi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Kül Kedisi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Kül Kedisi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Kül Kedisi Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kül Kedisi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kül Kedisi Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, baby shower, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, kına ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Kül Kedisi Düğün Salonu Hakkında

Lüks salonumuzla, hayatınızın en özel zamanını en iyi şekilde geçirmeniz için sizi Külkedisi Düğün Salonu Konya’ya davet ediyoruz. Daima gelişime açık ekibimizle, yeni trendlere ayak uydurarak bu sektöründeki yolumuza devam ediyoruz. Her aşamada beklentilerinizi anlamaya çalışıyor ve buna göre organizasyonlarınızı planlıyoruz.

Nişanınız için şu hizmetleri veriyoruz;

Öncelikle geniş ve konforlu yapıya sahip olan açık alanımızda organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Yer olacak mı acaba stresine girmeden tüm sevdiklerinizi nişanınıza davet edebilirsiniz. Masalarımızı 8 kişilik olacak şekilde yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 12 kişiliğe kadar çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, gold renkteki süslemelerimiz eşlik ediyor. Bunu tercih etmezseniz istediğiniz tarz ve renkte bir nişan konsepti oluşturabiliriz. Daha farklı bir nişan organizasyonu tercih edersiniz, iş ortaklığı kurduğumuz firmalardan yararlanabileceğinizin bilgisini de vermek istiyoruz. Nişan masanızın etrafına irili ufaklı mumluklar veya vintage konseptli bir tören yapacaksınız eski tip valizleri üst üste dizip hoş bir ambiyans yakalayabilirsiniz.

Dans ederken konuklarınıza görsel şov sunmak için her şeyi düşündük. Tavanımızdaki mor renkli ışık gösterilerimizi çok seveceksiniz. Yer sıkıntısı yaşamayın özgürce dans edin diye size geniş bir pist alanı oluşturduk; pistimizde konuklarınızla birlikte şimdiye kadar hiç eğlenmemiş gibi dans edebilirsiniz.

Rahatça son hazırlıklılarınızı yapıp eşinizle birlikte nişan saatinizi bekleyeceğiniz VIP odamızı da kullanabilmeniz için titizlikle hazırlıyoruz.

Sadece nişan hizmeti vermiyor; kına, doğum günü, açılış ve mezuniyet törenlerinizde de kaliteli hizmet anlayışımızla faaliyet gösteriyoruz.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Konya Külkedisi Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konya nişan mekanları arasında sizi şaşırtacak özelliklerimizle en güzel gününüze, ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Buhara Mahallesi Edipoğlu Caddesi Külkedisi Düğün Salonu 78/A Selçuklu/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kül Kedisi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.