Diyar Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Karapınar, Konya.

Kapasite Bilgileri

Diyar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Diyar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Diyar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Diyar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Diyar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Diyar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Diyar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Diyar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Diyar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Diyar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Diyar Düğün Salonu düğün dışında parti, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Diyar Düğün Salonu Hakkında

Düğününüzün ömrünüz boyunca ne kadar önemli bir yere sahip olacağını biliyoruz. Yeni bir hayata başlayacaksınız, bunu da en sevdiklerinizle kutlamak en doğal hakkınız! Peki bu kutlamayı hayal ettiğiniz gibi bir şekilde gerçekleştirmek istemez misiniz? Diyar Düğün Salonu Karapınar’da düşlediğiniz her ayrıntıyı salonunda çiftlere sunarak hiçbir zaman unutmayacağınız bir organizasyona kapılarını açıyor.

2018 yılıyla birlikte düğün sektörüne giriş yaptık. İlk günden beri kendimizi devamlı geliştirerek Konya’da ismimizi kısa bir süre içinde duyurma amacındayız. Bunun için düğününüzde her ayrıntının üzerinde duruyor, çiftlerimizin memnuniyetlerini ön planda tutuyoruz. Diyar Düğün Salonu’nu tercih etmek için en geçerli sebebiniz; dinamik, hevesli ve bir şeyler kanıtlama arzusu olan düğün salonunun geceniz için yapacaklarını görmek olacak!

En yeni ekipman ve aksesuarlarla donatılan salonumuz modern bir şekilde dizayn edildi. Kaliteden ve şıklıktan hiçbir zaman kaçınmadık. Bunu her detayda fark edeceksiniz.

Düğünleriniz için toplamda 500 kişilik bir kapasite sunuyoruz. Masalar, salonumuzun sağına ve soluna özenli bir şekilde yerleştiriliyor. Bunun amacı; ortadaki geniş dans pistimize mümkün olduğunca fazla alan ayırmak. Çünkü ilk dansınızı, yöre oyunlarınızı ve takı merasimini bu dans pistinde gerçekleştiriyorsunuz. Bu yüzden mümkün olduğunca büyük bir alan sunarak konfor ve rahatlığınızı düşünüyoruz.

Her organizasyona uygun altyapımız ve kapasitemiz sayesinde bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptık. Kusursuz bir organizasyonun için ne gerektiğini biliyoruz. Nasıl mı? Çünkü bugüne kadar düğünler, kına geceleri, söz ve nişan organizasyonları, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları gibi özel ânlarınızın hepsinde misafirlerimizi buradan mutlu bir şekilde uğurladık. Neden bir sonraki misafirimiz siz olmayasınız?

Sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için hazırız. Eğer siz de hazırsanız ve düğününüz için salonumuzu tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gaziosmanpaşa Mah.Plevne Sok. No:5/7 Karapınar, Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.