Çumra Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çumra Belediyesi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Çumra Belediyesi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Çumra Belediyesi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Çumra Belediyesi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çumra Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Çumra Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Çumra Belediyesi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Çumra Belediyesi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çumra Belediyesi Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çumra Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çumra Belediyesi Düğün Salonu düğün dışında bayi toplantısı, nişan, baby shower, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Çumra Belediyesi Düğün Salonu Hakkında

Kalite ve konfor arayışındaysanız Çumra Belediyesi Düğün Salonu ile tanışmaya ne dersiniz?

Güler yüzlü personellerimiz sizi karşılamak için can atıyorlar. En güzel anılarınıza şahitlik edeceğimiz salonumuz Konya’nın Çumra ilçesinde yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde davetlilerinizle kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Düğün salonumuza ulaşmak için yola çıktıysanız iki seçeneğiniz var. Kendi aracınızla mekânımızı ziyaret edecekseniz otopark hizmetimiz bulunuyor. Böylece aranızı kolayca park edebileceksiniz. Diğer seçeneğimiz ise toplu taşıma araçları. Otobüs ve dolmuşların güzergahında yer alıyoruz. Böylece davetlilerinizle herkesçe bilinen konumda buluşabileceksiniz.

Diğer sağladığımız fırsatlardan bahsedelim.

-Geniş ve ferah alana sahibiz. Düğün salonumuzun en önemli özelliklerinden biri; davetlilerinizle beraber rahatça hareket edebilmeniz. Masalarımız ideal aralıklarla salonumuza konumlanıyor. Pistin etrafında bulunan konuk masalarını dilerseniz profesyonel bir firmayla anlaşarak dekore edebilir, destek alarak dilediğiniz konseptte düğünler düzenleyebilirsiniz.

-Tavanda bulunan aydınlatma sistemleri pistimizin hemen üstünde yer alıyor. Pistimize özel merdivenlerden yukarı çıkarak ulaşıyorsunuz. Platforma sahip pistimizi misafirleriniz rahatça izleyebiliyorlar. Davetlilerinizle dilediğinizce dans edebileceğiniz bir genişliğe sahip pistimizin köşesinde müzisyenimiz yer alıyor. Saz ve ekipmanlar eşliğinde keyifli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.

-Nikah masanızı köşede yer alan bir alana yerleştiriyoruz. Beyaz sandalyelerimiz ve masa örtümüz şık bir görünüme sahip olması için yemyeşil çiçeklerle süsleniyor. Masanın arkadaşında yer alan kelebek şeklindeki ışıklandırma sayesinde de fotoğraflarınız hem yeterli ışığa sahip oluyor hem de arka fonda güzel bir görüntüye sahip olmuş oluyorsunuz.

-Düğün salonumuz her yıl çok fazla çift tarafından tercih ediliyor. Bu yüzden Çumra Belediyesi Düğün Salonu rezervasyon yaptırmanız amacıyla önceden iletişime geçmenizi bekliyor.
Siz de Çumra Belediyesi Düğün Salonu Konya’da sağladığı hizmetleri beğendiniz mi?

Bugüne kadar sayısız gelin adayını mutlu eden düğün salonumuzu tercih etmek istiyorsanız; sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak organizasyon ve iletişim bilgilerinizi ekibimizle paylaşabilirsiniz. Son olarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıkladıktan sonra hayallerinizdeki düğün Çumra Belediyesi Düğün Salonu Konya adresinde sizin olacak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    İzzetbey Mahallesi, Çiğdem Sk. No:24, 42500 Çumra/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çumra Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.