Çelikoğlu Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çelikoğlu Düğün Salonu
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Çelikoğlu Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Çelikoğlu Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çelikoğlu Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çelikoğlu Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çelikoğlu Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vejetaryen

Tüm Sorular

Çelikoğlu Düğün Salonu Hakkında

Hayal gibi bir düğün gerçekleştirmeniz için Çelikoğlu Düğün Salonu’nda bütün ekibimizle hizmetinizdeyiz. Gününüzün güzelliği, bizim için her şeyden daha önemli. Memnuniyet odaklı çalışıyor, sizin ve konuklarınızın konforunu her daim ön planda tutuyoruz. Her geçen gün artan kalitemizle Konya düğün salonları aramanızı yanıtlıyoruz. Çiftlerimizin memnuniyeti ve mutluluğu, bizim için en büyük ödül!

Davet Alanları

Çelikoğlu Düğün Salonu’nda 300 ila 400 kişilik hizmet kapasitesine sahip 1 davet alanımız mevcut. Açılıp kapanır tavana sahip olan davet alanımızda 4 mevsim boyunca hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz tavanı komple açık kullanarak yaz mevsiminin neşesi olan gün ışığını düğününüze buyur edebilir, dilerseniz tavanı kapatarak dışarının soğuğundan korunabilirsiniz. Üstelik salonumuzda yer alan geniş dans pistinde sevdiklerinizle eğlenebilirsiniz.

Dekorasyon

Salonumuzda hem yuvarlak hem de dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. 6 kişilik masalarımızın üzerlerine düğünlerin zamansız rengi olan beyaz örtüler seriyoruz. Böylece iç açıcı bir atmosfer elde ediyoruz. Tiffany model sandalyelerimiz, masalarımıza eşlik ediyor. Sandalye ve masalarımızı tül detaylarıyla dekore ederek zarif bir görüntü oluşturuyoruz. Son olarak dekorasyonumuzda renk paletine uygun çiçekler ekliyoruz.

Hizmetler

Vermekte olduğu kaliteli hizmetle kendinden söz ettiren Akhisar düğün salonlarından biriyiz. İşletmemizde gerçekleştirebileceğiniz kutlamalar sadece düğünle sınırlı da değil. Davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, nişan kutlaması gibi toplantılarınızda da bizi tercih edebilirsiniz. Salonumuzda eğlencenin dibine vurmanız için ses ve ışık sistemlerini hazır hale getiriyoruz. Renkli ışıklar kullanıyor, kutlamalarınızı şenlendiriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğününüzde sizi ve sevdiklerinizi son derece lezzetli yiyeceklerle buluşturuyoruz. Menülerimizi dilerseniz davetinizden önce gelip tadabilir ve damak tadınıza uygun değişiklikler talep edebilirsiniz. Meşrubatlarla birlikte düğünlerin olmazsa olmazı düğün pastası ikramımız da sunduğumuz hizmetler arasında yer alıyor. Üstelik diyabet, kosher, vejetaryen ve çocuklara özel menü seçenekleriyle de hizmet vermekteyiz. Lezzetli menülerimiz, bu güzel gününüzü renklendirecek!

Çelikoğlu Düğün Salonu’nu tercih ederek düğününüzü güzel mi güzel bir ortamda gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz. İç açıcı salonumuzda eşsiz hizmet kalitemizden yararlanabilirsiniz. Yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyoruz! Hemen sayfada yer alan iletişim adreslerimizden veya iletişim formundan bize ulaşarak Konya düğün salonu fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, davetinizin her adımında sizinle olacak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kozağaç, 42550 Akşehir/Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çelikoğlu Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.