Liva Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Liva Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Liva Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL

Liva Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Liva Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Liva Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Liva Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Liva Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 - 20.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Liva Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Liva Düğün Sarayı 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Liva Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Liva Düğün Sarayı düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, sünnet düğünü, nişan ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Liva Düğün Sarayı Hakkında

Tek bir firmada hayal ettiğiniz geceye ulaşmak elinizde!

Liva Düğün Sarayı, yıllardır düğün organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Altın rengi sandalyelerimiz, yuvarlak masalarımız ile beraber altın rengi büyük avizelerimiz Saray konseptinde bir düğün sunuyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek amacıyla her yıl yenileniyoruz. Dekorasyon ve hizmet içeriğimizi her sene araştırmalarımız neticesinde ilerletiyoruz. Düğün organizasyonlarınız için gerekli olan her detayı beraber planlayabiliriz. Çözüm ortaklarımız ile beraber hepsini tek bir yerden halledebiliyorsunuz. Ne güzel değil mi?

Fotoğrafçınız, müzisyeniz, organizasyonlarınızın her detayı beraber planlayabiliriz. Dış mekanlarda bile fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.
Neden mi Liva Düğün Sarayı’nı seçmelisiniz?

Kendinizi hikayenizin prensesi gibi hissetmeniz için saray konseptinde hazırlanmış düğün salonumuz, masalarda özel şamdanların bulunduğu güzel bir ambiyans yaratıyor.
Organizasyon ekibimizle beraber ön görüşme de isteklerinizi karşılamaya çalışıyor, istediğiniz türde organizasyonun akışını planlıyoruz.

Organizasyon sorumlumuz ile beraber gece boyunda sizin yanınızda oluyoruz.

Müzik ve danstan başlayarak her şey planlı! Müzik listenizi beraber oluşturuyor, davetlilerinizin tarzına göre gecenin listesini belirliyoruz. Düğün gününüzde davetlilerinize Liva Düğün Sarayı Ümraniye’de dans gösterileri hazırlamak isterseniz ön provalar için kapılarımızı açıyoruz.

Aynı şekilde düğün girişi için çalışma yapmak isterseniz de mekanımızda bekliyoruz. Nasıl bir giriş hayal ediyorsanız da size öneriler sunuyoruz. Beraber hikayenize uygun kurgular yapabiliriz.

Dans çalışmaları demişken pistimizin yeterince alana sahip olduğunu söyleyelim. Disco etkisi yaratan bir havaya sahip. Dilediğiniz gibi arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz bir alana sahibiz.
Düğün mekânımız konum olarak da merkezi bir yerdedir. Ulaşımımız çok kolay, düğün salonumuza ulaşım sağlayan çok sayıda otobüs ve dolmuş var.

Eğer sizde bizim sağladığımız hizmetlere sahip bir düğün salonu arıyorsanız, formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Kazım Karabekir Mh. Adem Yavuz Cd. No:38

 • Nasıl gelinir?

  Ümraniye Kadın Doğum ve Devlet hastanesinde.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Liva Düğün Sarayı Yol Haritası

Liva Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Büşra

Düğün Tarihi: 04.10.2015


Her iki aileye konum itribari ile olan yakınlığı sebebiyle tercih ettik mekanı. Kapalı bir alan olmasına rağmen sahne alanı geniş ve kolonları yoktu, ikramlı olan organizasyonumuz da ikramların tadı, sunumu, görselliği gayet güzeldi. Memnun kaldık genel anlam da. Fotoğrafçılık hizmeti ile ilgili... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.