Düğün Salonları Hatay

Seyir Tepe Düğün Salonu

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Başlangıç Fiyatı
  20.000 - 40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seyir Tepe Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL

Seyir Tepe Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Seyir Tepe Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Teras
Manzara
Boğaz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Seyir Tepe Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Seyir Tepe Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Seyir Tepe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 TL'den az aralığından başlamaktadır. Seyir Tepe Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Seyir Tepe Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Seyir Tepe Düğün Salonu 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Seyir Tepe Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seyir Tepe Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, kına, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

50-75

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Seyir Tepe Düğün Salonu Hakkında

Hatay’da düğün yapmayı planlıyorsanız size Seyir Tepe Düğün Salonu’nu önerebiliriz. 2021 yılından beri organizasyonlara ev sahipliği yapan salonumuzda hizmet sektöründe tecrübeli bir ekiple faaliyet gösteriyoruz. Sektöre restoran olarak giriş yapan salonumuz misafir ağırlama konusunda oldukça deneyimli. Belen’de kapılarını açan Seyir Tepe Düğün Salonu’nda düğününüzü Amik Ovası manzarası eşliğinde organize edebilirsiniz.

Davet Alanları

Mekanımızda 1 adet kapalı davet alanıyla çiftleri ağırlıyoruz. Salonumuzda 100 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Bununla beraber salonumuzun kolonsuz oluşu da mekanımıza ferah bir atmosfer veriyor. Davet alanımızda konuklarınızın eğlenmesi için dans pisti de yer alıyor. Davet alanımızdan panoramik Amik Ovası manzarasını da rahatlıkla izleyebilirsiniz. Salonumuzda balkon ve teras alanları da mevcut.

Dekorasyon

Hatay düğün salonları arasında yer alan Seyir Tepe’de çiftlerimize farklı süsleme seçenekleriyle yardımcı oluyoruz. Camekanlı salonumuzda oturma düzenini dikdörtgen masalarla hazırlıyor ve masalarımızı birleştirerek uzun şölen masaları elde ediyoruz. Ayrıca kumaş kaplı, krem renkli sandalyelerimiz de sizi bekliyor. Davet alanımızda istediğiniz konseptteki arka plan kurulumu için de yeterli alanımız bulunuyor.

Hizmetler

Düğün salonumuzda çiftlere pek çok farklı olanağı bir arada sunuyoruz. Mekanımızın avantajlı özellikleri arasında 50 ila 75 araçlık otopark alanı yer alıyor. Misafirleriniz vale hizmetimizden de faydalanabilirler. Ayrıca misafirlerinizin konforu için salonumuzda klima ve havalandırma da bulunuyor. Düğün salonumuzda halihazırda bulunan teknik imkanlar arasındaysa ses ve ışık sistemleri öne çıkıyor.

Firmamızda çiftlere müzisyen konusunda da destek oluyor ve anlaşmalı müzisyenimizi çağırıyoruz. Fakat isteyen çiftler dışarıdan bir müzisyen de getirebiliyorlar. Sabit menümüz olmadığından menümüzü çiftin talepleri doğrultusunda oluşturuyoruz. Ana yemek dışında kuru pasta ve meyve suyu ikramı da yapılabiliyor. Menü tadımı hizmetini de Seyir Tepe’de sunuyoruz. Çiftimiz arzu ederse catering hizmetini de dışarıdan alabilirler.

Seyir Tepe Düğün Salonu’nda erken anlaşma yapmayı seçen çiftlere özel indirimler sağlayabiliyoruz. Ödemelerse kapora sistemiyle yapılabiliyor. ‘’Amik Ovası manzarasında eşsiz düğünler.’’ sloganıyla çiftleri bekleyen salonumuz manzaranın yanında havadar ortamıyla da dikkat çekiyor. Seyir Tepe Hatay Düğün Salonları fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilir veya sayfadaki telefon numarasını çevirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Kıcı Mahallesi Kıcı Sokak no:3 Belen/Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Seyir Tepe Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.