Oskar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Oskar Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Oskar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Oskar Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Oskar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Oskar Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Oskar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Oskar Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Oskar Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Oskar Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Oskar Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Oskar Düğün Salonu düğün dışında kına, nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, doğum günü ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Oskar Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır faaliyet gösteren Oskar Düğün Salonu Antakya mevkiinde düğün törenizi düzenlemek için bekliyor!

400 ila 500 kişilik davetliyle birlikte eğlenebiliyorsunuz. Masa ve sandalyeleri davetli sayısına göre düzenliyor, misafirlerin rahat etmelerini sağlıyoruz. Yuvarlak masa ve sandalyeler kullanıyoruz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla da anlaşabilir, farkı tarzdaki sandalyeler konusunda destek alabilirsiniz. İster küçük isterseniz de büyük davetler için bizi tercih edebilir, ferah mekanımızda konukları ağırlayabilirsiniz. Salonumuzda bulunan iklimlendirme sistemleri sayesinde her mevsim davetlilerle beraber eğlenebiliyoruz.

Uzun bir koridordan ilerliyor, çicek aranjmanlarıyla süslenen vazoları geçiyorsunuz. Karşılama personellerimiz misafirlerinizi karşılarken ikramlarda bulunuyorlar. Çiftimiz salona giriş yaptıktan sonra eğlence başlıyor. Özel günleri vazgeçilmez mimari olan düğün salonumuzda birçok hizmetle sizi buluşturuyoruz.

En özel aşk şarkılarını sizin için seslendiren Ali Toysal ve ekibi organizasyonu son derece güzel bir şekilde yönetiyor. Romantik şarkılardan oyun havalarına, türkülerden yöresel ezgilere kadar birçok tarzda şarkılarla düğünü güzelleştirebiliyoruz. Pistimizde oldukça büyük, tüm davetliler rahatça dans edebilirler.

Profesyonel fotoğraf ekibimiz en değerli anları ölümsüzleştirmek için deklanşöre basıyor, böylece gecenin her anını saklayabileceğiniz fotoğraf albümüne sahip oluyorsunuz. Davetlilerin giriş anından itibaren video ekibimiz kayıt altında. Böylece gecenin hiçbir detayını kaçırmadan tekrar izleme şansınız oluyor.

Yemekli ve yemeksiz olarak düzenlediğimiz düğünlerde eğer tercihinizi yemekli düğünlerden yana kullanacaksanız aşçılarımız en güzel lezzetleri sizin için hazırlayacak. Yemeksiz düğünlerde ise atıştırmalık ve pasta ikramımız bulunuyor. Düğün pastanızın içeriğini beraber belirleyebiliyor, istediğiniz düzenlemeleri aşçımıza iletebiliyoruz.

Sadece düğünlerde değil kına, nişan, söz, kurumsal etkinlik ve daha birçok özel günde de sizinle buluşuyoruz. Eğer bizimle beraber gecenizi güzelleştirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan Oscar Düğün Salonu iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Yeni hayatınızdaki ilk adım Oscar Düğün Salonu Hatay’da gerçekleşsin.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Gazi Mahallesi Adnan Menderes Caddesi 71 / A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Oskar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.