Orkinos Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Orkinos Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Orkinos Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Orkinos Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Orkinos Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Orkinos Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Orkinos Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Orkinos Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Orkinos Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Orkinos Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Orkinos Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Orkinos Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, parti, nişan, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Orkinos Düğün Salonu Hakkında

Beraberliğinizin ilk gününde “Evet” derken yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız. Yaşam boyu sürmesini istediğinizin hayatınızın en anlamlı kutlamasını düğün organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyoruz. Orkinos Düğün Salonu Arsuz olarak uzun yıllar boyunca Hatay İskenderun’da faaliyet gösteriyor, çiftlerin ve ailelerin hayallerini gerçekleştiriyoruz. Güler yüzümüzü hiç eksik etmiyor hizmet kalitesiniz üst düzeyde tutarak gün sonu salonumuzdan herkesin mutlu ayrılmasını sağlıyoruz.

- İç mekân tasarımımızı ve süslemelerimizi değişen düğün trendine göre yeniliyor, gerçekleştireceğiniz organizasyonlarda birçok alternatif sunuyoruz. Hizmet detaylarımızdan bahsedelim size.
-Salonumuz kapalı olmasına rağmen yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Kapasitemi oldukça geniştir böylelikle kalabalık davetlerinizde de size hizmet verebiliyoruz.
-Davetli sayınızı öğrendikten sonra masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyor, masaları her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırarak hazır hâle getiriyoruz. Oyun pistimiz oldukça geniş olduğundan dolayı kalabalık olsanız dahi rahatça eğlenebileceksiniz.
-Masa ve sandalye giydirme ve masa üstü süslemelerinde renk alternatifi sunarak tarzınıza uygun bir şekilde salonumuzu süslüyoruz. Ağırlıklı olarak beyaz güpürlü masa örtüsü ve fuşya sandalye süslemesi kullanıyoruz. Gelin damat masasını da konseptinize uygun olarak hazırlıyor, masa arkasına fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz tak yerleştiriyoruz.

Arsuz Orkinos Düğün Salonu olarak kaliteli hizmet anlayışımızla fark yaratan salonumuz farklı konsept ve seçenekler sunduğundan dolayı kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen düğün
salonlarından biri olma özelliği kazandık. Düğün organizasyonları dışında kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet, kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Siz de özel organizasyonlarınızı bizim ev sahipliğimizde gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Madenli Mahallesi, İskender Sayek Cd. No:76 Arsuz, Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Orkinos Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.