Hassa Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Hassa, Hatay.

Kapasite Bilgileri

Hassa Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hassa Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Hassa Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Hassa Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Hassa Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Hassa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Hassa Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Hassa Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Hassa Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hassa Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hassa Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, açılışlar, bayi toplantısı, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Hassa Düğün Salonu Hakkında

Hatay’ın Hassa ilçesinde yer alan salonumuzda hayal ettiğiniz o çok özel davetlere ev sahipliği yapmak için konuklarınıza kapılarımızı açıyoruz. Zaten güzel başlangıcınız için şık bir salon ve lüksü tercih ediyorsanız, Hassa Düğün Salonu tam da size göre!

Alanında uzman ekibimizin güler yüzlü hizmetiyle karşılanmaya ve harika bir geceye hazır olun. Biz sizin için salonumuzun girişini taklar ve çiçeklerle donatarak hazırlıklara başlıyoruz… Gelin yolu dekorasyonu ve çiçeklerle şık bir atmosfer yaratmaya özen gösteriyoruz. 8 ila 10 kişilik yuvarlak masalarda beyaz kadife kumaştan masa örtüleri tercih ediyoruz. Sandalyelerde ise beyaz üzerine renkli fiyonklar hoş bir görüntü yaratıyor. Nikah masası, dans pisti ve sahne hazırlıkları da tamam. Bir de dilerseniz, kına geceleriniz için taht ve kına takımıyla size özel bir konsept tasarlayabiliyoruz.

En özel davetleriniz için avantajlı düğün paketlerimiz ve fiyatlandırmalarla ikram menülerini de hazırlıyoruz. Hassa Belediye Düğün Salonu’nda kesintisiz eğlence, müzik ziyafeti ve davul şovları da sizi bekliyor. Geleneklerimizin yaşatıldığı, davetlerde müzik ve eğlencenin hiç bitmeyeceğini söyleye gerek bile yok! Ancak hatırlatmak isteriz ki ekibimiz sizin için her şeyi büyük bir hassasiyet ve özveriyle tamamlıyor.

Tüm bu hizmetleri sunduğumuz salonumuzu, pek çok mekandan ayıran ise; davet salonu olarak özel olarak inşa edilmiş olması. Hatay Hassa Düğün Salonu’nun son derece geniş ve ferah olması da her mevsim rahat edeceğiniz bir atmosfer yaratıyor. Salon tipi iklimlendirme ve havalandırma sistemleri yine konuklarınızın konforu için özel olarak düşünüldü. Bu arada yeni salonumuzda; ses, ışık, sahne sistemleri için tercih ettiğimiz alt yapı son teknoloji.

Siz de kaliteli eğlence ve konfor için Hassa Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız, bir an önce sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamalısınız.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.