Düğün Salonları Eskişehir

Berk Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Berk Düğün Salonu

Berk Düğün Salonu Hakkında

1974 yılından beri Berk Düğün Salonu Eskişehir’de hizmet vermekte!
Şehir merkezinde ve kolay ulaşım imkânı sağlayan mekânımız 50 araca kadar otopark imkânı da sağlıyor.
Ayrıca 500 kişilik oturum alanına sahip mekânımız konuklarınızı rahatlıkla ağırlamak için geniş ve ferah bir alan sunuyor. Kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz mekân kolonsuz ve monoblok yapıda olması sayesinde tüm davetlilerinizin dans piste kolay erişimini ayrıca pisti rahatlıkla seyredebilmelerine olanak sağlıyor.
Yüksek tavanlı yapısı, mekân kapasitesin uygun bir şekilde temin edilmiş iklimleme araçları ve havalandırma sistemleri ile gecenizde kesinti olmamasını sağlıyor.
Led ışıklar ile mekânımızın 4 bir yanından düzenli ve göz yormayacak şekilde düzenlenmiş ışıklandırmalar ile de kaliteli bir fotoğraf çekim alanı oluşturuyor.
Müzisyenlerimizin bulunduğu sahne de pistin karşısında olmanın yanında ses sistemimiz de tüm mekânda sesin duyulması için uygun bir şekilde konumlandırılıyor. Yine tüm davetlilerinizin görebileceği bir ekran ile geceyi takip edebilecekleri bir projeksiyon bulunuyor ve çiftlerimiz arzu ederlerse fotoğraflarının ya da videolarının olduğu bir slayt gösterisi de yayınlanabiliyorlar.
Dikdörtgen masa ve giydirmeli sandalyelerimiz arzu ettiğiniz konsepte uygun olarak farklı renklerde giydirmeler ve süslemeler yapılabiliyor.
Tabii ki mekânımızın konseptinin çokta dışından çıkmadan süslemeler yapabiliyoruz ki uyumlu görüntü ve şık ortam bozulmasın.
Tüm bunlardan önemlisi Berk Düğün Salonu olarak çiftlerimize hizmet verirken önce onların isteklerini değerlendiriyor ve hayallerini gerçekleştirebilmek adına çabalıyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifleri almak isterseniz formu doldurmalısınız…

Berk Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Berk Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Berk Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Berk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta içi yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır. Berk Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemekli Düğün Servisimiz Yoktur, hafta sonu yemeksiz ise 3.000-5.000 TL aralığından başlamaktadır.

Berk Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Berk Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Berk Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Berk Düğün Salonu düğün dışında davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, baby shower, kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, mezuniyet törenleri ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Otopark Araç Kapasitesi

50'den az

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.