Vizyon Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Vizyon Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Vizyon Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 TL'den Az

Vizyon Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Vizyon Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Vizyon Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Vizyon Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 10.000 TL'den Az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 TL'den Az aralığından başlamaktadır. Vizyon Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 10.000 TL'den az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Vizyon Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Vizyon Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Vizyon Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vizyon Düğün Salonu düğün dışında nişan, kına, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, açılışlar, davet ve resepsiyon ve baby shower hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Vizyon Düğün Salonu Hakkında

Yıllardır Vizyon Düğün Salonu olarak profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz. Düğün, nişan, sünnet töreni, kongre gibi organizasyonlarınız için faaliyet gösteriyoruz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda modern bir yorumla kaliteli ve uygun bir hizmet sürdürüyoruz. Vizyon ismiyle de Erzurum Yakutiye düğün salonları arasında uygun fiyatımızla karşınıza çıkıyoruz.


Özel gün organizasyonlarına verdiğiniz değerin oldukça farkındayız. Bu konudaki gayretimiz oldukça fazla. Çünkü memnuniyetin esas alındığı bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bu sebepten organizasyonunuzun sonunda mutlu bir şekilde salonumuzdan ayrılmanızı istiyoruz.


Salonumuz oldukça geniş olduğu için kalabalık olacak diye telaşlanmanıza gerek yok. Çünkü her bir misafirinize özenle yaklaşan bir personelimiz var. Ayrıca eklemek isteriz ki pistimizde salonumuz gibi geniş. Bunun dışında gelin odamız sayesinde düğün öncesi eşinizle birlikte orada dinlenebilir hatta fotoğraf kareleri için özgürce poz verebilirsiniz.


Pembe ve beyaz ağırlık salonumuzda, tamamen memnuniyet odaklı çalışma sitilimiz olduğu için dizayn konusunda bu konuya oldukça dikkat ettik. Bu yüzden salonumuzda düğün organizasyonunuzun tadını doyasıya çıkarıyorsunuz. Ayrıca eklemek isteriz ki zemin katta bulunmamıza rağmen oldukça ferah bir atmosfer sağladık. Gerek ışıklandırma gerek havalandırma konusunda kaliteyi göz ardı etmedik.


Organizasyonunuz öncesi çalışmaya karar verdiysek eğer bir görüşme ayarlıyoruz. Programınız kapsamında giriş müziği, süslemeler, bitiş saati gibi birçok konuyu birlikte ele alıyoruz ve sonunda ortaya istediğiniz bir düğün organizasyonu çıkıyor. Eğer yemekli bir organizasyon düşünüyorsanız bu hizmet için dışarıdan bir catering firmasıyla anlaşmanız gerekiyor. Fakat eğer ikramlı bir davet düşünüyorsanız bu konuda hizmet veriyoruz.


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Saraybosna Cad. Çağrı İş Merkezi Zemin Kat

 • Nasıl gelinir?

  ERZURUM PALENDOĞALGAZ AŞAĞISI ANA CADDE ÜZERİ ÇAĞRI İŞ MERKEZİ ZEMİN KATI VİZYON KINA SALONU

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vizyon Düğün Salonu Yol Haritası

Vizyon Düğün Salonu Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ilayda & Emre

Düğün Tarihi: 14.08.2019


KINA GECEM İLE ALAKALI GÖRÜŞÜM DE GERÇEKTEN ÇOK MEMNUN KALDIM ORGANİZASYONUN HARIKA GEÇMESİNE NEDEN OLAN EKİBİNİZE VE ORGANİZETÖRÜNÜZE ŞÜKRANLARIMI İLETİYORUM DÜĞÜNÜM İÇİNDE YİNE ÇALIŞANLARINIZ OLSUN İŞLETME VE ORTAM OLSUN İL DIŞINDAN GELEN EŞİMİN AİLESİNE BİZLERİ GURURLANDIRDIGINIZ İÇİN AYRICA... devamı 

Yalçın & Gökçe

Düğün Tarihi: 18.07.2019


gerçekten herşey için teşekkur ederiz özellikle çekim konusu harika herşey için çok çok teşekkur ederiz..

Si̇nem & Sezer

Düğün Tarihi: 17.11.2018


vizyon düğün salonunda hem kına gecemi hem bekarlığa vevda gecemi yaptım güleryüzlü personeli ile ve kaliteli hizmetlerinden dolayı vizyon ailesine teşekkür ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.