Max Royal Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Palandöken, Erzurum.

Kapasite Bilgileri

Max Royal Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Max Royal Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Max Royal Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Max Royal Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Max Royal Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Max Royal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Max Royal Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Max Royal Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Max Royal Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Max Royal Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Max Royal Düğün Salonu düğün dışında kına, sünnet düğünü, açılışlar, parti, davet ve resepsiyon, baby shower, nişan, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Max Royal Düğün Salonu Hakkında

Sizi özel kılan hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızdayız. Hayatınızın en özel gününü dilediğiniz gibi gerçekleştirmek için hazırız. Bu gecenin yükünü tamamen üzerinizden almak, en ince detaya kadar düşünmek ve sonunda uzun süre hafızalarda yer edinecek bir geceye imza atmak için Max Royal Düğün Salonu Erzurum’da hizmetinizde! Uzman bir kadro, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet anlayışı ve uygun fiyatlar ile istediğiniz tüm özelliklere sahibiz.

Salonumuzun dizaynından bahsetmek gerekirse;

Masa ve sandalyelerimiz salonun sağına ve soluna yerleştiriliyor. Çiftimiz salonu ortadan ikiye ayıran yoldan onlar için ayrılan bölüme doğru ilerliyor. Bu yol, sizin mutluluğa yürüdüğünüz yol olacak! O yüzden de ışıltılı görünmenizi sağlıyor, tüm hayran gözlerin üzerinizde olmasını amaçlıyoruz.

Işık ve ses sistemlerimiz son model teknolojilerden yararlanılarak oluşturuldu. Sektörün en iyi markalarıyla çalışıyor, göz kamaştırıcı görünmeniz için tüm detaylarda en iyiyi tercih ediyoruz. Renkli ışıklandırmalar ile her konsepte uyum sağlıyoruz. İlk dansınızdan eğlenceli müziklere kadar farklı dans türlerinde farklı renkli ışıkları tercih edebiliyorsunuz.

Yuvarlak bir dans pistimiz bulunuyor. Oldukça büyük bir alan ayırdığımız dans pistimizde rahatlıkla dans edebiliyor, bu özel anları kutlayabiliyorsunuz. Pistin tüm masalardan net bir şekilde görüldüğünü de dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

Yüksek bir tavanımız bulunuyor. Bu da kendinizi ferah hissetmenizi sağlıyor, sizi basık bir ortamdan uzak tutuyor. Tam dans pistinin üstünde olan yuvarlak biçimdeki ışıklandırmalarımızın çevresine profesyonel sistemler yerleştiriyoruz.

Salonumuzu kısaca tanıtmak istedik. Bu avantajlarımız ile Erzurum’da daha fazla düğün salonu aramanıza gerek kalmayacak. Max Royal Düğün Salonu Erzurum iletişim bilgileri aracılığıyla ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilir, eşsiz imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz. Düğününüz için kusursuz bir ev sahipliğine biz hazırız. Ya siz?

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Osman Bektaş, Öz Meral Sk. No:5, 25080 Palandöken/Erzurum

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.