Manolya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Manolya Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Manolya Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Manolya Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Manolya Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Manolya Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Manolya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Manolya Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Manolya Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Manolya Düğün Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Manolya Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Manolya Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, kına, doğum günü, bayi toplantısı, açılışlar, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, nişan ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Manolya Düğün Salonu Hakkında

Düğününüz için kapalı ve şık bir salon arıyorsanız; Manolya Düğün Salonu Erzurum adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.

Uzun yıllardır Erzurum halkının özel günlerine ev sahipliği yapıyoruz. Kimi zaman çiftlerimizin evliliklerini kutluyor kimi zaman da nişan organizasyonlarını tertip ediyoruz. Böylesine güzel organizasyonlara aracılık ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu özel günlerin çiftlerimiz için olan değerini biliyoruz ve bunun bilincinde olarak çiftlerimize hizmet sunuyoruz. Başat amacımız onların memnuniyeti ve tabii ardından misafirlerinin memnuniyeti. Çünkü biliyoruz ki misafirleri ne denli mutlu olursa; çiftlerimiz de o denli mutlu olacaktır.

Mutluluğunuz için neler mi yapıyoruz?

Girdiğiniz andan itibaren kendinizi özel hissedebileceğiniz salonumuzun kapılarını açıyoruz. Özenle dekore ettiğimiz salonumuz eminiz ki misafirlerinizce de oldukça beğenilecektir. Salonumuzda modern dekorlar kullanıyor, konforlu bir ortam yaratıyoruz. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Manolya Düğün Salonunda güler yüzlü bir şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Nedir bu hizmetler?

İlk olarak mekân giydirmeleri ve gelin yolu süslemeleri önceliğimiz oluyor. Tüm bu hazırlığımız düğün günü daha çiftimiz gelmeden tamamlanıyor. Sonrasında sıra ikramlara geliyor. Yemekli ya da pastalı düğün alternatiflerden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Sonrasında usta şeflerimiz belirlediğiniz lezzetleri düğününüz için hazırlıyor. Günü birlik olarak hazırlanan bu ürünler sıcak bir şekilde servis ediliyor. Düğün esnasında ise müzik, fotoğraf ve video hizmeti sağlıyoruz. Dilediğiniz tarzda şarkılar çalabiliyoruz. Farklı tarzlar için müzik alternatiflerimiz de bulunuyor. Bu anlamlı günü hem fotoğraf hem video formatında kayıt altına almayı da unutmuyoruz.

Aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz salonumuzda düğününüzü gerçekleştirmek istiyorsanız; yapmanız gereken çok kolay. Haydi ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçin ve Erzurum Manolya Düğün Salonu fiyatları ve hizmetleri hakkında detaylı bir şekilde konuşmaya başlayalım. Ücretsiz fiyat teklifi al butonunun diğer ucunda heyecanla bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Muratpaşa Mahallesi, 25100 Yenişehir/Yakutiye/Erzurum

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Manolya Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.