İnci Düğün Salonu

E-posta Gönder

İnci Düğün Salonu

Kapasite Bilgileri

İnci Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

İnci Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

İnci Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

İnci Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

İnci Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


İnci Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

İnci Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

İnci Düğün Salonu Hakkında

Özel davetlerinizi kusursuz bir mekânda güzel hatıralarla sonlandırmak istiyorsanız aradığınız yerin İnci Düğün Salonu olduğuna emin olabilirsiniz. İhtişamın modern detaylarla birleştiği bir salonda hizmet almak için İnci Düğün Salonu Erzurum’da sizi bekliyoruz.

Profesyonel ekibimizle yıllardır düğün organizasyonu sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, sünnet töreni, doğum günü partileri, mezuniyet baloları gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Hayalini kurduğunuz düğünü gerçeğe dönüştürüyoruz.

Peki biz nasıl bir salona sahibiz ve ne tür imkânlar sunuyoruz?
Geniş, ferah ve yüksek tavanlı bir salona sahibiz. Altın sarısı ve beyaz rengin hâkim olduğu salonumuzu gösterişli avizeler ve LED ışıklarla aydınlatıyoruz. Yuvarlak beyaz renkli masalarımızı şık sandalyeler ile birlikte kullanarak davetlileriniz için konforlu oturma alanları oluşturuyoruz. Parlak taşlı şamdanlar, büyük vazolar, çiçek aranjmanları ve tüllerle masa üstü düzenlemelerini yapıyoruz. Zevkinize uygun şekilde masa ve sandalyeleri mor renk kumaşlar ve tüllerle giydirerek değişik süslemelerle konsept içeriğini zaman zaman değiştirebiliyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin istekleriniz olduğu için düğün öncesi bir araya gelerek detaylı şekilde düğün planlamanızı yapıyoruz. Her ayrıntıyı sizin yerinize ince ince düşünerek stres yaşamadan eğlenceli saatler geçirmenize yardımcı oluyoruz. Ses, sahne, ışıklandırma ve havalandırma sistemlerimizin bulunduğu salonumuzu sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Başarılı müzisyenlerimizin çalacağı şarkılara eşlik ederken kendinizi müziğin ritmine kaptıracak ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Salonumuz hakkında ayrıntılı bilgi almak, düğün paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan İnci Düğün Salonu iletişim bilgileri ile bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan İnci Düğün Salonu için ayrılmış iletişim formunun eksiksiz bir biçimde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Aşağı Mumcu Cad. No:67

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İnci Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.