Erzurum Öğretmenevi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Erzurum Öğretmenevi - Düğün Salonları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Erzurum Öğretmenevi Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Erzurum Öğretmenevi Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Erzurum Öğretmenevi Sıkça Sorulan Sorular

Erzurum Öğretmenevi düğün fiyatları ne kadar?

Erzurum Öğretmenevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Erzurum Öğretmenevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Erzurum Öğretmenevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Erzurum Öğretmenevi 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Erzurum Öğretmenevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Erzurum Öğretmenevi düğün dışında kına, nişan, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Erzurum Öğretmenevi Hakkında

Erzurum’da hayatınızın en önemli günlerinden birinde dostlarınız ile doyasıya eğleneceğiniz bir davet için uygun bir düğün salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise doğru sayfadasınız! Erzurum Öğretmenevi Yakutiye/Erzurum’da sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize ilk adımlarınızı atacağınız düğününüze ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz! Yıllardan beri mutlu çiftlerin en çok tercih ettiği mekânlardan biri olan salonumuzda istediğiniz konsepte uygun süslemeler ile unutulmaz bir akşam sizi bekliyor! Düğününüz öncesinde pek çok farklı detayı aynı anda düşünmek zorunda olduğunuzu ve her şeyin hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesini istediğinizi biliyoruz. Bu sebeple organizasyon sorumlumuz hem omuzlarınızdaki yükü azaltmak için hem de düğününüzü en iyi şekilde hayata geçirmek için tüm planlama süreçlerinde yardımcınız oluyor.

200 ila 300 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz Erzurum Öğretmenevi Düğün Salonu’nda bu kapasite dahilinde ağırladığımız konuklarınızı muhteşem bir atmosfer bekliyor. Bu atmosferi yaratabilmemiz adına organizasyon sorumlumuz sizinle yaptığı görüşmelerde düşlediğiniz detayı en ince detayına kadar öğreniyor. Bu sayede de hayal ettiğiniz ambiyansı salonumuzda oluşturmak adına gerekli olan dekor ve süslemelere karar veriyoruz. Mekânımızda genellikle kahverengi ve krem rengi tonlarını kullandık. Bu sayede hem sade bir görünüm elde ederken aynı zamanda da şık bir görünüme kavuşmayı başardık. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz menü tadımlarına katılarak düğününüzde konuklarınıza servis edilecek yemeklere karar verebilirsiniz.

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz ve sevdikleriniz ile birlikte doyasıya bir eğlenceye sahne olacak düğününüzü Erzurum Öğretmenevi’nde gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Erzurum Öğretmenevi iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişim kurabilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.