Çırağan Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Çırağan Düğün Sarayı

Kapasite Bilgileri

Çırağan Düğün Sarayı
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Çırağan Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Çırağan Düğün Sarayı Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Çırağan Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Çırağan Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Çırağan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Çırağan Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Çırağan Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çırağan Düğün Sarayı 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Çırağan Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çırağan Düğün Sarayı düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Çırağan Düğün Sarayı Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinden birinde sevdikleriniz ile doyasıya eğlenirken ömrünüzün geri kalanını eşiniz ile paylaşmaya ‘’Evet’’ diyeceğiniz düğününüzü düzenlemek için Çırağan Düğün Sarayı’na davetlisiniz!

Yıllardan beri Erzurum’da en mutlu günlerinizde düzenlediğiniz davetlere ev sahipliği yaptığımız salonumuzda unutulmaz bir gece sizi bekliyor! Düğününüzü planlama sürecinde pek çok detayı aynı anda düşünmeniz gerektiğini ve her şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmesi adına ince eleyip sık dokuduğunuzu biliyoruz. Bu süreçte ihtiyacınız olan her konuda yardımcınız olması adına organizasyon sorumlumuz bulunuyor. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde isteklerinizi rahatça dile getirebilir ve düşlediğiniz ortamı aktarabilirsiniz. Bu görüşmeler sonrasında salonumuzda istediğiniz konsepte uygun ortamı hazırlıyoruz. Ayrıca Çırağan Düğün Sarayı Yakutiye/Erzurum’un kolay ulaşılabilir konumu sayesinde konuklarınız davetinize herhangi bir sorun yaşamadan gelebilirler.

Salonumuzda 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde gecenize katılan konuklarınız için özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Örneğin; ailesi ile birlikte davetinize katılan misafirler için özel aile masaları oluşturabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada eğlenmesine izin veren oturma düzenleri hazırlayabiliriz. Salonumuzda gece boyunca konuklarınızın ve sizin memnuniyetinizi sağlamak adına sıcakkanlı ve neşeli ekibimiz yer alıyor. Bu ekip gece boyunca tüm istek ve ihtiyaçlarınızı anında karşılamak adına yanınızda oluyor. Düğününüzü yemekli olarak organize etmek isterseniz menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden menüler oluşturabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz son model ışıklandırma ve ses sistemleri ile gece boyunca eğlence hız kesmeden devam ediyor.

Dostlarınız ile geçireceğiniz keyifli bir akşamda düzenleyeceğiniz düğününüzü Çırağan Düğün Sarayı’nda düzenlemek Çırağan Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmındaki formu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Saray Bosna Cad. Yakutiye / Erzurum

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çırağan Düğün Sarayı Yol Haritası

Çırağan Düğün Sarayı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Selahattin

Düğün Tarihi: 25.08.2015


yaklaşık 250 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdim. ikramlar gayet taze ve güzeldi.merkezi bir yer cadde üzerinde kolay gelinen bir mekan. eşimle beraber düğün tarihimize de en uygun yer burasıydı.beğendim bulabildiğimin en güzeliydi. görsellik olarakta güzeldi memnun kaldım

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.