Düğün Salonları Denizli

Seherağaoğulları Düğün Salonu

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Özden

Düğün Tarihi: 02.08.2015

Burası tavan kısmı kapalı yanları açık olan bir mekandı. Bence tamamıyla açık olabilirdi ama bizden bir hafta sonra arkadaşım evlendi burada. Onda yağmur yağdı kapalı olması iyiydi. Yaklaşık 500- 600 kişilik oldu düğünümüz. İkramların tadına bakma şansım olmadı ama taze olduğunu biliyorum. Kayın... devam 

Seherağaoğulları Düğün Salonu Hakkında

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde düğününüzü uygun fiyatlarla kusursuz bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz Seherağaoğulları Düğün Salonu doğru bir adres olacak! Tecrübeli uzman kadrosuyla bugüne kadar sayısız davete kapılarını açan bir düğün salonunda siz de hayatınızın en anlamlı “Evet”ini sevdiklerinize haykırabilirsiniz!

Düğününüz için hazırlık ve plan aşamasına geçmeden önce çiftlerimizle konuşuyor, istek, ihtiyaç ve beklentilerini öğreniyoruz. Nasıl bir düğün hayal ettiklerini anladıktan sonra konsept ve süsleme gibi hizmetleri bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Tamamen çiftlerimizin memnuniyeti odaklı çalışıyor, bu özel günde talep ettiğiniz ne varsa gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Gerek hizmet anlayışımız gerekse de sunduğumuz imkân ve ayrıcalıklar ile Denizli düğün salonlarından farklılaşıyor, sizlerin ilk tercihleriniz arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Süslemelerimizde konseptinize uygun renk ve tarzda fiyonklar, çiçekler, mumluklar, balonlar, masa ve sandalye giydirmeleri kullanıyoruz. Yuvarlak bir yapıya sahip düğün salonumuzun oldukça yüksek bir tavandan oluştuğunu söylemek istiyoruz. Bu sayede de ne kadar büyük bir organizasyona ev sahipliği yapsak dahi sizleri basık bir ortamdan uzak tutuyor, kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Ortada geniş bir dans pistimiz bulunuyor. Tüm sevdiklerinizle aynı anda dans edebilecek kadar büyük pistimizde ilk dansınızı ederken hayran bakışlar üzerinizde olacak!

Profesyonel ses ve ışık sistemlerimiz ile düğününüzün kalitesinden bir an olsun şüphe etmeyeceksiniz. Salonun en köşesinden bile rahatlıkla duyulan müzikler, eğlenceyi doruklarda yaşamanıza sebep olacak. Müzik seçimlerini çiftlerimizin zevk ve isteklerine bırakıyoruz. Birlikte kararlaştırdığımız repertuvarı orkestramız düğün öncesi yapılan provalarda icra ediyorlar. Böylelikle düğününüzde hiçbir aksaklık yaşanmaması amaçlanıyor.

Salonumuzun yapısı ve profesyonel iklimlendirme sistemleri sayesinde yılın her mevsiminde bizi tercih edebiliyorsunuz. Yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak bir ortam yaratarak misafirlerimizin konforunu en iyi şekilde sağlıyoruz.

Yepyeni bir hayata başlayacağınız bu özel günde Seherağaoğulları Düğün Salonu farkını yaşamak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Şirin Köy Yolu Üzeri

  • Haritadaki Konumu

    Seherağaoğulları Düğün Salonu Yol Haritası

Seherağaoğulları Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Özden

Düğün Tarihi: 02.08.2015

Burası tavan kısmı kapalı yanları açık olan bir mekandı. Bence tamamıyla açık olabilirdi ama bizden bir hafta sonra arkadaşım evlendi burada. Onda yağmur yağdı kapalı olması iyiydi. Yaklaşık 500- 600 kişilik oldu düğünümüz. İkramların tadına bakma şansım olmadı ama taze olduğunu biliyorum. Kayın... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.