Saray Bahçe

2 Yorum

0258 225 51 67

E-posta Gönder

En Popüler Yorum

Meltem & Ferit

Düğün Tarihi: 05.05.2018


2017 yılında nışanımız saray bahçe salon garden de oldu bizler için herşeyi düşünen bir personel neyin ne zaman olacağını beliryelip dk dahil aksatmayan bir ekip tekrar dan ellerine sağlık. Şimdi ise sabırsızlıkla düğün tarihini gelmesini bekleyen bizler. 👏👏👏

Kapasite Bilgileri

Saray Bahçe - Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Saray Bahçe Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Saray Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Saray Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Saray Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Saray Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Saray Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Saray Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Saray Bahçe 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Saray Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saray Bahçe düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü, parti, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Saray Bahçe Hakkında

Denizli düğün salonları arasında kapılarını açan Saray Bahçe Düğün Salonu’na hoş geldiniz! Açık hava düğünü planlıyorsanız size kır bahçemizle yardımcı olabiliriz. Mekanımız özellikle ferah alanı ve geniş kapasitesiyle dikkat çekiyor. Ağaçlar ve yeşilliklerle kaplı olan davet alanımız peyzaj mimarisiyle de çiftlerin beğenisini kazanıyor. Saray Bahçe Düğün Salonu olarak istediğiniz düğün konseptini hayata geçiriyor, yemekli veya yemeksiz düğünlere ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

Denizli Saray Bahçe Düğün Salonu’nda açık ve kapalı davet alanlarımız bulunuyor. Düğününüze katılım çok olacaksa açık alanımızı beğeneceğinizi düşünüyoruz. Kır bahçemize 1.000 ila 2.000 kişi davet edebilir, tüm sevdiklerinizle beraber olacağınız eğlenceli bir düğün günü geçirebilirsiniz. Açık davet alanımızda açılır kapanır tavan sistemi de bulunduğundan beklenmedik yağışlarda dahi düğüne devam edebiliyoruz.

Dekorasyon

Saray Bahçe Düğün Salonu’nda hem kokteyl, hem de ziyafet düzen için yeterli alanımız bulunuyor. Dilerseniz kilise düzen nikah töreni de gerçekleştirebiliriz. İstediğiniz oturma planını belirledikten sonra yuvarlak davet masalarını bahçemize yerleştiriyor ve üstlerini çiçeklerle dekore ediyoruz. Masalarımıza eşlik etmesi için beyaz renkli tiffany veya lake model sandalyelerden yararlanıyoruz. Daha sonra düğün temasına uygun renklerdeki tüllerle ve kumaşlarla sandalyelerimizi de süslüyoruz.

Gelin yolu için perde şekli verilmiş kumaşlardan faydalanıyor ve kuş kafesi gibi detaylar kullanıyoruz. Seçtiğiniz renk temasına göre farklı renklerdeki tül ve kumaşlarla gelin yolunu süslüyor ve çiçeklerle son dokunuşu yapıyoruz. Nikah masasını özel platformumuza yerleştiriyor, iki yanını sütunlar, çiçekler ve kuş kafesleriyle dekore ediyoruz. Arzu ederseniz nikah masasını başka bir noktaya da kurabiliyoruz.

Hizmetler

Mekanımızda istediğiniz düğün menüsünü hazırlıyor ve çifte menüyü deneme fırsatı sunuyoruz. Çiftimiz isterlerse menüde değişikliğe gidebilirler. Düğün günü yemeklerimizi şık sunumlarla servis ediyoruz. Saray Bahçe bünyesinde hizmet veren organizasyon sorumlumuz da düğünün her aşamasında yanınızda oluyor. Canlı müzik için sahne ve ses sistemlerini hazırlıyor, ışık hizmetiyle enerjik bir ortam yaratıyoruz. En az 1.000 araçlık geniş otoparkımızda vale hizmeti de bulunuyor.

Merkezefendi düğün salonları içinde yer alan Saray Bahçe’de sizi şehir merkezinde kır manzarası eşliğinde evlenmeye davet ediyoruz. Büyük bir alan üzerine kurulan tesisimizde istediğiniz herkesi misafir edebilirsiniz. Otoparkımız da tüm misafirlerinizin kullanabileceği kadar büyük kapasiteye sahip. Saray Bahçe Düğün Salonu fiyatları hakkında bilgi edinmek için ‘Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilirsiniz. Ekibimize telefonla ulaşmak için sayfada verilen telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0258 225 51 67
 • Adres:

  Denizli/Merkezefendi

 • Nasıl gelinir?

  kayalar mahallesi 6010 sokak no 2 merkezefendi DENİZLİ ( izmir yolu 3. km Anemon otel yanı )

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Saray Bahçe Yol Haritası

Saray Bahçe Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

4,7

Kalite

Personel

İletişim

Meltem & Ferit

Düğün Tarihi: 05.05.2018


2017 yılında nışanımız saray bahçe salon garden de oldu bizler için herşeyi düşünen bir personel neyin ne zaman olacağını beliryelip dk dahil aksatmayan bir ekip tekrar dan ellerine sağlık. Şimdi ise sabırsızlıkla düğün tarihini gelmesini bekleyen bizler. 👏👏👏

Ozlem & İsmail

Düğün Tarihi: 13.08.2020SARAY BAHÇE DÜĞÜN ORGANİZASYONU TECRÜBELİ PERSONELİ , AŞÇI sı FOTOĞRAF cisi ve ORKESTRASI ile MÜKEMMEL HİZMETLERİ HARİKA BIR SALON hepsine teşekkür ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.