Beyaz İnci Düğün Salonu

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Beyaz İnci Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 4500

Beyaz İnci Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL

Beyaz İnci Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Beyaz İnci Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Beyaz İnci Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Beyaz İnci Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz İnci Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Beyaz İnci Düğün Salonu 200 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 4500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beyaz İnci Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz İnci Düğün Salonu düğün dışında sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon ve açılışlar hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Beyaz İnci Düğün Salonu Hakkında

2010 yılında kurduğumuz ve evlenecek olan çiftlerin hizmetine açtığımız düğün salonumuzun adını Beyaz İnci Düğün Salonu olarak belirledik. Açıldığımız günden beri “Bizimle Evlenir Misiniz?” sloganıyla çok sayıda düğüne imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Talep olduğu takdirde salonumuzda düğün dışında nişan, sünnet düğünü, nikâh, lansman toplantıları ve kurumsal etkinlikler de düzenliyoruz. Beyaz İnci Düğün Salonu Denizli’de düğün yapacak olan gelin ve damatları bekliyor.

Salonumuz çok geniş bir kapasiteye sahip. 5000 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Gayet şık bir dekorasyona sahip salonumuzun yapımında hiçbir masraftan kaçınmadık ve hep en iyilerle çalışıp kaliteli malzemeler kullandık. 10 kişilik yuvarlak masalarımız ve son derece şık olduğu kadar rahat da olan sandalyelerimiz mevcut. Çiftlerimiz için tasarladığımız inci görünümlü gelin damat masası Türkiye’de bir ilk ve sadece bizim salonumuzda var.

Düğününüzü hem yemekli hem de yemeksiz olarak yapabilirsiniz. Eğer yemekli olarak yapmak isterseniz usta şeflerimizin elinden çıkmış ve titizlikle hazırlanmış son derece lezzetli yemeklerimize bayılacaksınız. Dilerseniz düğün öncesinde menü tadımı yaparak istediğiniz menüyü oluşturabilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü personelimizin servis hizmetlerinden memnun kalacağınıza eminiz.

Peki Beyaz İnci Düğün Salonu adresi nerededir diye soracak olursanız söyleyelim. İzmir Asfaltı Evliyaoğlu Petrol bitişiğindeyiz. Düğününüzü bizimle birlikte yapmak istiyorsanız bir tık uzağınızdayız. Tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak.

İletişim

 • Adres:

  İzmir Asfaltı 6. KM Evliyaoğlu Petrol Bitişiği No: 2 Denizli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyaz İnci Düğün Salonu Yol Haritası

Beyaz İnci Düğün Salonu Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Meryem

Düğün Tarihi: 15.08.2015


Garsonların sunum hızından çok memnun kaldık. Sunulan yemekler sıcaktı ve tatları güzeldi. Görsellik açısından da güzeldi gelin ve damatta beğenmişlerdi zaten. 500-600 kişiydik mekanda. Ulaşımda sorun yaşandığını düşünmüyorum. Kapalı alanda bir düğün oldu mekan içi renk seçimi standarttı.

Ammar

Düğün Tarihi: 22.07.2015


Mekan şehir merkezinde bulunan toplu taşıtlarında ulaşım sağladığı rahat bulunabilecek bir lokasyonda. Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik 400 kişilik bir davetli listemiz vardı ve mekanın hem açık alan hemde kapalı alan olmak üzere iki tane bölümü mevcuttu. Biz hem açık alanı hem de... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.